UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Відпустка

Відпустка

онлайн-консультація юриста щодо тривалості та оплати відпустки

Останні питання юристу:

Галина ( 5 січень 2010)

На моєму підприємстві річна щорічна відпустка складається із 31 календарного дня. Перший раз обовязково надається на термін не менше 14 календарних днів. Наступні рази відпустку можна розділяти на потрібну кількість днів. Мною була використана перша частина відпустки протягом 18 календарних днів.Наступного разу відпустка склала три дні.Ще наступна із пяти днів, на четвертий день якої я зламала ногу і знаходилась на лікарняному(тобто з 17 вересня по 31 грудня включно)-два дні відпустки 17 і 18 вересня були не використані в звязку з відкриттям лікарняного листка. До роботи мені потрібно було приступити 1 січня. На підприємстві мені пояснили, що 1 січня був святковий день, а 2 і 3 січня мені зарахували як незавершену відпустку, хоча ці дні були вихідними( субота і неділя). Чи правильно це? Мій робочий тиждень складається із пяти робочих днів і працюю я на державному підприємстві. Чекаю на відповідь та дякую.

 Переглянути відповідь

Юлия (24 грудень 2009)

Я работаю в районном управлении казначейства (наша организация не имеет статуса юридического лица, а является подразделением главного казначейства в Луганской области), но в данный момент нахожусь на послеродовом больничном до 6.01.2010. С 11.01.2010 у меня по графику отпуск за период 15.03.2009-15.03.2010 г.г., за две недели до отпуска я должна написать заявление, на котором ставит резолюцию" не заперечую" начальник нашего управления, а потом заявление направляется в областное управление для оформления приказа на отпуск с подписью начальника главного управления. Я с толкнулась с отказом в предоставлении отпуска по причине нехватки фонда выплаты заработной платы на январь месяц. Мой начальник отказывается подписывать заявление и направляет ехать в Луганск в управление с новым заявлением без ее резолюции (на этом настаивает отдел кадров в области ).А кто мне подпишет заявление без резолюции моего непосредственного начальника? Имеет ли право не подписывать заявление мой начальник? Я требую от нее письменный отказ. Если да, то должна ли она письменно об этом написать на заявлении? Переносить отпуск на другой период я не желаю.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
65 з 80

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору