UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Татьяна (22 січень 2010)

Олег Игоревич ,добрый день.Ранее Вам был задан вопрос об участии в Выборах Президента в качестве члена избирательной комиссии,на который Вы ответили ,что сниматься с учета в ЦЗ не нужно.Об этом говорят и в самой комиссии.Но, прочитав " П О С Т А Н О В У №409 от 02.12.2009 ",в частности абзац : "...Виконання обов'язків члена виборчої комісії з оплатою праці в комісії пенсіонером, студентом, особою, яка тимчасово не працює, особою, визнаною в установленому законом порядку безробітною, та підприємцем прирівнюється до роботи за основним місцем роботи. "...понимаю,что в ЦЗ могут быть в последствии проблемы.Сегодня консультировалась в юрконсультации,ответ однозначный- сниматься с учета в ЦЗ не нужно.Но на какой документ ссылаться,отстаивая свои права в ЦЗ,если они есть,найти не могу.Подскажите,пожалуйста,как быть.До 7 февраля еще есть время подумать.

 Переглянути відповідь

Наталя (21 січень 2010)

Я подала позов до суду про знесення самовільного будівництва гаражу побудований моїми сусідами на віддалі 3- х метрів від мого будинку, підтвердженими всіма необхідними документами.Суддя справу тягнув 2 роки, призначав експертизу, і таке інше., морально давив на мене, щоб я відмовилась від позову і т.д. Коли ж побачив, що всі методи використав, порадив моїм сусідам подати позов на знесення частини мого будинку, спеціально щоб затянути справу про знесення гаражу, бо сусіди кричали на суді що в мене також будинок незаконно побудований. І так сраву про знесення гаражу призупинив до розгляду про справу про мій будинок. Про мій будинок справу слухав другий суддя , також приблизно 2 роки, і коли перевірили всі мої докази, документи вияснилось для сусідів що в мене все законно приватизовано і т.д. Суддя , оголосив дебати, тобто посліднє засідання, і коли ми всі прийшли на засідання, суддя сказав, що передає справу іншому судді, тобто відмовився від неї. Через деякий час справа про мій будинок потрапляє до судді , який розглядав про знесення гаражу за моїм позовом. Скажіть будь-ласка, чи має він право розглядати справу про мій будинок, якщо він сам призупинив про гараж? Чи подати на відвід судді ? Чи може даште якусь пораду?

 Переглянути відповідь

Оксана (21 січень 2010)

Подскажите,как опротестовать решение суда,которое закрыто за сроком истечения,но в 10 днв.срок не обжаловала(если бы обжаловала,мне мог бы суд отказать,ссылаясь за закрытие или истечение сроков?ответ.пожал.)И есть ли закон позволяющий опротестовать экспертизу,которая прикрыта этим решением суда?Внесудебная не проходит,так-как потом суд может признать ее недействительной или посылаясь на необоснованость повторного проведения.(Следователь гаи или эксперт.организации?Кого из них суд слушает и принимает во внимание больше?)Малейшие лазейки законов мне очень помогут.Нужны очень реальные советы,потому что ответчик уже много заплатил и думаю будет продолжать.Да и какой судья подставит коллегу,если в решении между строк прописано-взятка!!!Может есть орган который назначит расследование?Ответьте,пожалуйста на все мои вопросы по пунктам.Спасибо за помощь.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
235 з 298

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору