Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
 4. Інженер-кошторисник

Інженер-кошторисник

Професія інженера-кошторисника знаходиться "на стику" будівництва і фінансів. З кожним роком вона стає все більш популярною.

У обов'язки кошторисника входить складання і перевірка кошторисів, складання актів виконаних робіт, розрахунок і узгодження договірних цін на різні види робіт.

Специфіка роботи Інженером-кошторисником:

Хоча більшість будівельних професій традиційно вважаються чоловічими, кошторисник - виключення з правил. Не менше половини фахівців з кошторисної справи - жінки.

Робота для Інженера-кошторисника:

Будівельно-ремонтні компанії.

Особисті якості:

  • акуратність
  • уважність
  • аналітичний склад розуму
  • вміння працювати з цифрами

Зарплата і перспективи професії Інженера-кошторисника:

Заробітки кошторисників варіюються в діапазоні $1000-2000 в місяць залежно від рівня компанії-працедавця, а також від стажу роботи і професіоналізму кандидата.

Робота Інженером-кошторисником в Україні:

А ви знаєте, що професія Інженера-кошторисника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Інженер-кошторисник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Інженер-кошторисник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Інженер-кошторисник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати Інженера-кошторисника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору