Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Кредитний експерт

Кредитний експерт

Винаходить нові ефективні схеми кредитування, наприклад, кредити під заставу ювелірних виробів, до зарплати, на нагальні потреби, без початкового внеску і т. д. Розраховує ставки, вигадує знижки, аналізує пропозиції конкурентів на ринку. Те ж автокредитування кредитний експерт може реалізувати різними способами: від довгої процедури оформлення під середні відсотки до «кредиту за годину», але з більш високою процентною ставкою.

Специфіка роботи кредитним експертом:

Помилково вважати цю професію кабінетною. Мало розробити програму, її потрібно запустити. Наприклад, якщо мова йде про товарні кредити, потрібно налагодити зв'язки з магазинами або автосалонами, зацікавити їх своєю пропозицією.

Кредитні експерти працюють за різними напрямками кредитування: одні відповідають за всі банківські програми споживчого кредитування, інші - іпотечного, треті - кредитування малого бізнесу.

Робота для кредитного експерта:

Банки, лізингові компанії, ломбарди, торгові організації і т. д.

Особисті якості:

    Посидючість, вдумливість, аналітичний склад розуму, відповідальність.

Зарплата і перспективи професії кредитного експерта:

Кар'єру можна зробити швидко. Банки зацікавлені не тільки в продавцях, але й в менеджерах, здатних керувати командами кредитних інспекторів у торгових точках і відділеннях банку. Вища позиція - директор кредитного відділу. Стратег, який визначає кредитну політику банку, що відповідає за цілий спектр програм. В середньому $1000-1500.

Профільна освіта:

Вища: спеціальність «Фінанси і кредит» зі спеціалізацією «банківська справа».

Робота кредитним експертом в Україні:

А ви знаєте, що професія кредитного експерта не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кредитний експерт, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Кредитний експерт не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Кредитний експерт – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кредитного експерта, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору