Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Фінансовий аналітик

Фінансовий аналітик

Фінансовий аналітик - професійний експерт-економіст, спеціаліст з певного сектору ринку. До його обов'язків входить дослідження компаній-емітентів (випускають акції) і підготовка рекомендацій щодо купівлі, продажу або утримання цінних паперів.

Специфіка роботи фінансовим аналітиком:

Робота фінансового аналітика - це не постійні семінари за рахунок компанії, читання газет і написання звітів з прогнозами. Краще заздалегідь уявити собі стан справ. Швидше за все, перші кілька років вам доведеться сидіти з екселевською базою даних, робити прорахунки, консолідувати дані за різні періоди, перевіряти розрахунки, свої і чужі, і т. д. Не виключено, що доведеться часто їздити у відрядження й виконувати різного роду нудні, але необхідні рутинні завдання. Справжня аналітика і складання прогнозів починається на наступному етапі. Практика показує, що досить великий відсоток молодих спеціалістів після перших двох років переходять на іншу роботу.

Робота для финансовым аналитиком:

Посади фінансових аналітиків є у всіх банках і великих компаніях виробничого сектора.

Особисті якості:

    - Акуратність - Скрупульозність - Вміння працювати з великими масивами даних - Лідерські якості

Зарплата і перспективи професії финансовым аналитиком:

"Стартова ціна" спеціаліста без досвіду роботи, але з дипломом престижного вузу та додатковими знаннями в галузі бухобліку (система МСФЗ, бухгалтерські програми) - 800 у.о. З досвідом роботи від одного до трьох років - 1000 у.о.. З досвідом роботи понад трьох років плюс додаткове освіта - від 1500 у.о.. Фінансові аналітики екстра-класу отримують від 2000 у.о. і вище.

Профільна освіта:

Перша вища освіта - лише початок великого шляху. Потім магістратура, в ідеалі - програма МВА або стажування за кордоном. У ході роботи доведеться регулярно відвідувати семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації.

Робота фінансовим аналітиком в Україні:

А ви знаєте, що професія финансовым аналитиком не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Фінансовий аналітик, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Фінансовий аналітик не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Фінансовий аналітик – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати финансовым аналитиком, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору