Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Вибір професії - список затребуваних професій
 3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
 4. Бухгалтер

Бухгалтер

У чистому вигляді професії бухгалтера немає. На підприємствах бухгалтери працюють за напрямками: каса, основні засоби, валютні операції, розрахунок зарплати, склад. За ведення всієї бухгалтерії відповідає головний бухгалтер. У невеликій фірмі один бухгалтер може відповідати за все.

Кваліфікований бухгалтер, розбирається у всіх питаннях обліку та податкової політики безцінний працівник і самий шанований чоловік на підприємстві. Однак і відповідальність висока він відповідає за будь-яку помилку в розрахунках.

Робота бухгалтерії суворо контролюється з одного боку роботодавцем, з іншого указами та постановами Мінфіну і Міністерством з податків та зборів, які, на жаль, часто суперечать один одному. Тому потрібно розбиратися в перипетії законодавства та вміти спілкуватися до держорганами, наприклад, податковими.

Потрібно тримати в голові всю фінансову картину підприємства, щоб знати, як будь-яка угода позначиться на балансі, звітності та премії генерального директора.

Специфіка роботи бухгалтером:

Плюси професії:

 • Затребуваність на ринку праці,
 • Переважно нормований робочий день,
 • Можна мати додатковий заробіток, наприклад, допомагати з веденням бухгалтерії дрібним підприємцям.
 • Великий вибір учбових закладів: фінансові вузи курси бухгалтерів і бухгалтерські семінари.
Мінуси професії:
 • Часті зміни в законодавстві,
 • Суперечності законодавства (наприклад, податкового та бухгалтерського),
 • Доводиться виконувати вказівки вищого начальства, навіть якщо вони здаються невірними в даній ситуації,
 • Діяльність бухгалтера жорстко регламентована і не залишає простору для творчості,
 • Помилки бухгалтера призводять до санкцій, штрафів і т.п.

Робота для бухгалтера:

У будь-яких організаціях.

Особисті якості:

  Люди цієї професії мають бути, перш за все, відповідальні та організовані, тому що несвоєчасна здача звіту або втрата якого-небудь документа може дорого обійтися компанії. Крім того, він повинен любити цифри з ними йому доведеться стикатися щодня, а помилка може виявитися фатальною. Також необхідні висока концентрація уваги, скрупульозність і посидючість. Непогано мати добру пам'ять і, найголовніше, треба вміти мовчати (так як нерідко бухгалтеру доводиться зберігати комерційну таємницю).

Робота бухгалтером в Україні:

А ви знаєте, що професія бухгалтера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Бухгалтер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Бухгалтер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Бухгалтер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати бухгалтера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору