UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Кризовий менеджер

Кризовий менеджер

У великих компаніях кризовий менеджер - спеціаліст, що знижує фінансові ризики підприємства, що попереджають можливі втрати і вміє утримати компанію на плаву, якщо ситуація все ж таки вийшла з-під контролю. Втім, в Україні штатна посада кризис-менеджера в фірмах рідкість. В нашій країні криза-менеджером зазвичай називають антикризивого (або арбітражного) керуючого, призначеного судом на збанкрутілі підприємства, щоб його відновити або грамотно розпродати майно.

Специфіка роботи кризовим менеджером:

Антикризового управління на підприємстві ніколи не зустрічають з розкритими обіймами. Завжди - з побоюванням, завжди - в штики. Борги, незадоволені співробітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, зіткнення взаємовиключних інтересів різних сторін - звична обстановка для цього фахівця.

Робота для кризового менеджера:

Арбітражний керуючий має статус вільного підприємця, але зобов'язаний входити в одну з так званих саморегулівної організації (некомерційних партнерств) - саме сюди, і звертаються кредитори підприємства-боржника з проханням надати їм фахівця. Подібних організацій в Україні близько десяти.

Особисті якості:

    Кризовий менеджер - людина зі сталевими нервами, холоднокровний, урівноважений, стриманий.

Зарплата і перспективи професії кризового менеджера:

Вилка - від $2000 до $5000 на місяць. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на зарплаті зазвичай не заощаджують. Доходи професіоналів вищої категорії, за деякими оцінками, сягають $15 000 в місяць.

Профільна освіта:

Вища економічна освіта, спеціальність Антикризове управління.

Робота кризовим менеджером в Україні:

А ви знаєте, що професія кризового менеджера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кризовий менеджер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Кризовий менеджер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Кризовий менеджер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кризового менеджера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору