Плюси професії:
Банки, брокерські контори, приватний трейдинг.
Зазвичай кар'єра в цій сфері складається стрімко. Молоді фахівці, приходячи в компанію, змінюють місце роботи вже через рік-півтора з підвищенням зарплати або просуванням по службі, або з тим і іншим одночасно. У інвестиційних компаніях і банках рядові трейдери прагнуть дорости до керівника відділу або провідного трейдера. Ця посада сама по собі топова, оскільки професіонал може заробляти навіть більше, ніж його керівники. При бажанні можна піти далі - очолити інвестиційний департамент або департамент торговельних операцій.
Спеціальність "Фінанси та кредит" зі спеціалізацією "цінні папери", "фондовий ринок", "Біржова справа та ринок цінних паперів".
А ви знаєте, що професія трейдера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Трейдер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Трейдер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Трейдер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати трейдера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.