Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Кошторисник

Кошторисник

Кошторисник - це будівельник і бухгалтер в одній особі. Досвідчений кошторисник допомагає будівельникам не тільки мінімізувати витрати, але і уникнути багатьох проблем в процесі роботи.

Специфіка роботи кошторисником:

У невеликих компаніях штатна посада кошторисника не завжди передбачена. В цьому випадку фахівців наймають під кожен конкретний проект.

Робота для кошторисника:

Компанії, що займаються будівництвом.

Особисті якості:

    • відповідальність
    • старанність
    • самостійність

Зарплата і перспективи професії кошторисника:

Професія кошторисника достатньо приваблива у фінансовому відношенні: досвідчений фахівець крупної компанії може розраховувати на $800-1200 в місяць, керівник відділу - від $1500 і вище.

Робота кошторисником в Україні:

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

А ви знаєте, що професія кошторисника не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Кошторисник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Кошторисник не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Кошторисник – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати кошторисника, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору