Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Антикризовий директор

Антикризовий директор

За рішенням суду намагається врятувати підприємство, що знаходиться в стані банкрутства. З одного боку, цей фахівець повинен ліквідувати заборгованість перед кредиторами, а з іншого - допомогти підприємству "встати на ноги", подбати про співробітників та збереження промислового потенціалу. Якщо ж підприємство не підлягає відновленню, керуючий повинен вигідно продати і за рахунок виручених коштів розплатитися з боргами.

Специфіка роботи антикризовим директором:

Плюси професії: Послуги досвідченого фахівця завжди затребувані. Кредитори, задоволені результатом роботи керуючого, радять звернутися до нього знайомим, які потрапили в подібну ситуацію. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на винагороду, як правило, не скупляться. Доходи професіоналів вищої категорії, за деякими оцінками, сягають $ 15000 на місяць.

Мінуси професії: Знайти вихід зі складної ситуації може тільки високопрофесійний економіст. Працювати йому часто доводиться у ворожому середовищі, де конфлікт напружений до краю. Борги, незадоволені робітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, - звичайна ситуація. Професія вимагає не тільки глибоких знань економіки, фінансів, менеджменту, але й сміливості. Більшість банкрутств у Україні - замовні.

Робота для антикризового директора:

Заводи, фабрики, різноманітні компанії та фірми

Особисті якості:

    - Сміливість, - Неабиякі організаторські здібності, - Комунікабельність

Зарплата і перспективи професії антикризового директора:

На посаду антикризового керуючого може претендувати людина, що має не тільки диплом, великі знання з різних областей, але й певний життєвий досвід.

Профільна освіта:

Спеціальність "Антикризове управління".

Додатково:

Робота антикризовим директором в Україні:

А ви знаєте, що професія антикризового директора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Антикризовий директор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Антикризовий директор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Антикризовий директор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати антикризового директора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору