Плюси професії:
Послуги досвідченого фахівця завжди затребувані. Кредитори, задоволені результатом роботи керуючого, радять звернутися до нього знайомим, які потрапили в подібну ситуацію. Власники підприємств, перелякані перспективою втратити свій бізнес, на винагороду, як правило, не скупляться. Доходи професіоналів вищої категорії, за деякими оцінками, сягають $ 15000 на місяць.
Мінуси професії:
Знайти вихід зі складної ситуації може тільки високопрофесійний економіст. Працювати йому часто доводиться у ворожому середовищі, де конфлікт напружений до краю. Борги, незадоволені робітники, прихована війна з тими, хто довів підприємство до банкрутства, - звичайна ситуація. Професія вимагає не тільки глибоких знань економіки, фінансів, менеджменту, але й сміливості. Більшість банкрутств у Україні - замовні.
Заводи, фабрики, різноманітні компанії та фірми
На посаду антикризового керуючого може претендувати людина, що має не тільки диплом, великі знання з різних областей, але й певний життєвий досвід.
Спеціальність "Антикризове управління".
А ви знаєте, що професія антикризового директора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Антикризовий директор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.
Також пам'ятайте - успішний Антикризовий директор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.
Якщо ж ви вже вирішили, що Антикризовий директор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати антикризового директора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.