Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Контролер-касир

Контролер-касир

За допомогою касового апарату проводить грошовий розрахунок з покупцем товару або споживачем послуг. Обов'язки багато в чому залежать від того, де він працює. В транспортній організації оформляє і продає квитки, абонементи, посадочні талони, інші проїзні і перевізні документи. Потрібно знати правила перевезення пасажирів і багажу на певному виді транспорту, умови видачі пільгових проїзних документів. У видовищних установах продає квитки і абонементи в театри, кінотеатри, цирк, на стадіони. У торговому залі підраховує суму, на яку покупець купує товар, і виробляє грошовий розрахунок готівкою банкнотами або по пластиковій картці. Валютний касир здійснює обмін купюр однієї валюти на іншу у відповідності з інструкціями НБУ.

Специфіка роботи контролером-касиром:

Незалежно від спеціалізації повинен знати пристрій і правила експлуатації контрольно-касових апаратів, порядок одержання, зберігання та видачі грошових коштів, ознаки платоспроможності державних грошових знаків, способи перевірки платоспроможності пластикових карток, порядок ведення касової книги і складання касової звітності. Працюють касирами переважно жінки.

Робота для контролером-кассиром:

Транспортні, банківські та торговельні установи

Особисті якості:

    Уважність, чесність, відсутність судимостей, відповідальність, схильність до лічильної роботі.

Зарплата і перспективи професії контролером-кассиром:

Рядовий початківець касир може розраховувати на 450 у.о. на місяць, фахівець, який виконує обов'язки інкасатора додатково отримує від 55 у.о., старший касир заробляє від 700 у.о.. Якщо касир виконує ще й функції бухгалтера, його заробіток зростає до $900-1000.

Профільна освіта:

Середня професійне, спеціальність Продавець, контролер-касир.

Робота контролером-касиром в Україні:

А ви знаєте, що професія контролером-кассиром не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Контролер-касир, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Контролер-касир не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Контролер-касир – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати контролером-кассиром, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору