UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Брокер

Брокер

Щодня фахівці, що працюють у брокерських компаніях, відстежують зміну вартості світових валют або цінних паперів та укладають угоди. Вони грають на гроші клієнтів, ризикуючи великими сумами, а самі отримують відсотки від вдалих операцій. Основне завдання - купити подешевше, продати подорожче.

Специфіка роботи брокером:

У брокерській компанії дуже швидко можна зробити кар'єру. Тут немає серйозної вертикальної структури, ієрархії. Дорости можна до начальника відділу або, якщо пощастить, до директора компанії.

Робота для брокера:

Брокерські компанії, будь-які фінансові організації та ін

Особисті якості:

    Вам підходить робота в брокерської компанії, якщо ви: - Психічно стійкі, врівноваженість - Схильні до авантюр, любите ризикувати - Стійко переносите поразки - Прямуєте приказці "сім разів відміряй, один раз відріж"

Зарплата і перспективи професії брокера:

Зарплати фахівців, що працюють у брокерських компаніях, складаються з фіксованого окладу (в середньому 1000-1200 у. Е.) та відсотків. Sales отримують комісійні за кількість залучених клієнтів і клієнтських грошей. Трейдери живуть на відсотки від прибутку, отриманого в результаті торгів (близько 10%). Аналітикам видають премії за якісно виконану роботу (оцінюється вірність прогнозів). Розглядаються заслуги кожного співробітника в окремо, тому назвати конкретні суми складно. При вдалому розкладі в місяць можна заробляти кілька тисяч доларів, при невдалому (у деяких компаніях працівники отримують тільки відсотки) є ризик залишитися взагалі без грошей.

Профільна освіта:

Тлумачні трейдери та аналітики виходять з випускників технічних спеціальностей (математиків, інженерів, програмістів і т. д.). У технічних вузах вчать тому, що так необхідно в роботі: вважати, логічно мислити, аналізувати, робити прогнози ... У відділі продажів, в принципі, можуть працювати люди з будь-якою освітою, найголовніше хороші комунікативні здібності та відмінне володіння темою (допоможуть курси та семінари, а також власний досвід проб і помилок). Але було б неправильно радити всім, хто в перспективі хоче працювати в брокерської компанії, вступати, допустим, на фізмат. Фахівців з цінних паперів готують на інших факультетах економічних або фінансових. І якщо ви хочете йти суворо за наміченим курсом, то слід вибирати спеціальність Фінанси і кредит.

Робота брокером в Україні:

А ви знаєте, що професія брокера не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Брокер, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Брокер не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Брокер – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати брокера, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору