Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Податковий інспектор

  Податковий інспектор

  Податковий інспектор контролює дотримання податкового законодавства, надходження в бюджет податкових та інших платежів, перевіряє фінансові документи платників податків: податкові декларації, бухгалтерські книги, звіти, кошториси та ін Проводить камеральні та виїзні податкові перевірки, аналізує результати, застосовує фінансові санкції до порушників. Направляє вимоги про сплату податків і зборів організаціям, підприємцям і громадянам. Становить вільну статистичну податкову звітність: аналізує рівень і динаміку надходження податків і зборів, заборгованостей і недоімок по ним.

  Специфіка роботи податковим інспектором:

  Великий обсяг інформації - особливо в періоди здачі податкової звітності. Необхідно стежити за змінами податкового законодавства, ходом розвитку податкової реформи. Робота у відділах з проведення виїзних перевірок пов'язана з роз'їздами, відрядженнями.

  Робота для податкового інспектора:

  Податкові інспекції.

  Особисті якості:

   - Уважність - Кропіткої - Аналітичні здібності - Посидючість - Здатність відстоювати свою точку зору - Стрессоустойчивость - Вимогливість - Вміння швидко приймати рішення

  Зарплата і перспективи професії податкового інспектора:

  Оклад - від 150 у.о. в залежності від інспекції, відділу і посади. Щомісячні премії, надбавки і виплати, передбачені для державних службовців.

  Профільна освіта:

  Щоб бути податковим інспектором, необхідно отримати вищу освіту (економічна, фінансова або юридична).

  Робота податковим інспектором в Україні:

  А ви знаєте, що професія податкового інспектора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Податковий інспектор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

  Також пам'ятайте - успішний Податковий інспектор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

  Якщо ж ви вже вирішили, що Податковий інспектор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати податкового інспектора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Інші документи

  ↑ Вгору