UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Калькулятор

Калькулятор

На основі рецептур, закупівельних цін і торгових націнок розраховує вартість продукції, що реалізується в організаціях громадського харчування. За заявками шеф-кухаря визначає кількість продуктів, необхідних для приготування різних страв, напівфабрикатів, кондитерських виробів і напоїв. Потім отримані дані вносяться в спеціальні калькуляційні картки, які реєструються за встановленою формою і оновлюються по мірі зміни ринкових та відпускних цін. Крім того, калькулятор веде оперативний облік приготованої для продажу продукції, виписує ярлики цін матеріально відповідальним особам, бере участь у складанні меню та винної карти, в інвентаризації товарно-матеріальних цінностей.

Специфіка роботи калькулятором:

Необхідно знати правила користування збірниками рецептів страв і кулінарних виробів, норми розкладки готової продукції, правила освіти торгових націнок, особливості виходу готових продуктів при холодної та теплової обробки м'яса, риби, овочів, фруктів і напоїв різних сортів і видів. Калькулятор повинен виконувати свої службові обов'язки в суворій відповідності з положеннями, інструкціями, рекомендаціями та іншими документами, що визначають порядок реалізації готової продукції в організаціях громадського харчування. Калькуляторами працюють переважно жінки.

Робота для калькулятора:

Ресторани, кафе, бари, їдальні, буфети, кулінарії.

Особисті якості:

    - Інтерес до кулінарії, - Схильність до ведення розрахунків та облікової документації, - Акуратність, - Пунктуальність.

Зарплата і перспективи професії калькулятора:

$300-700 і більше

Профільна освіта:

Професійні курси: "Технолог-калькулятор", "Бухгалтер-калькулятор".

Робота калькулятором в Україні:

А ви знаєте, що професія калькулятора не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Калькулятор, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Калькулятор не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Калькулятор – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати калькулятора, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.


Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору