Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Банківський касир-операціоніст

Банківський касир-операціоніст

Касир-операціоніст - обличчя банку. Він першим зустрічає відвідувачів. До його обов'язків входить спілкування з клієнтами, контроль за станом рахунків, внесення змін в базу даних при надходженні і зняття грошей.

Специфіка роботи банківським касиром-операціоністом:

Плюси професії:

  • Постоянная затребуваність на ринку праці.
Мінуси професії:
  • Великий тягар відповідальності,
  • Чималі психологічні навантаження, що виникають з постійної роботи з людьми,
  • Робота з жорсткого графіку.

Робота для банківського касира-операціоніста:

Банківські організації.

Особисті якості:

    Незалежно від ситуації (будь то наплив клієнтів, кінець робочого дня або обвал ринку) касир-операціоніст повинен зберігати витримку, спокій і зосередженість. Нерідко від професіоналізму та усердия цього співробітника залежить робоча обстановка.

Зарплата і перспективи професії банківського касира-операціоніста:

Посаду касира-операціоніста часто стає першою сходинкою успішної банківської кар'єри: багато хто з тих, хто сьогодні займає серйозні посади в фінансових структурах, починали з роботи у віконці прийому платежів. Цілеспрямовані молоді фахівці через рік-два успішної роботи йдуть на підвищення, надходять до вузу і стають начальниками зміни, керівниками відділів і департаментів. У той же час, серед операціоністом зберігається стійкий відсоток тих, кого цілком влаштовує середню професійну освіту та невелика посаду з непоганим стабільним окладом.

Додатково:

Робота банківським касиром-операціоністом в Україні:

А ви знаєте, що професія банківського касира-операціоніста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Банківський касир-операціоніст, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Банківський касир-операціоніст не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Банківський касир-операціоніст – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати банківського касира-операціоніста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору