Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вибір професії - список затребуваних професій
  3. Бухгалтери, фінансисти, аудитори
  4. Економіст

Економіст

Економіст здійснює економічний аналіз господарської діяльності організації, розробляє заходи щодо забезпечення режиму економії, підвищення ефективності робіт, виявлення резервів, попередження втрат і непродуктивних витрат, більш раціонального використання всіх видів ресурсів. Виконує розрахунки з матеріальних, трудових і фінансових витрат, необхідних для проведення робіт (послуг), досліджень і розробок в освоєнні нової техніки і технології.

Специфіка роботи економістом:

Плюси професії:

  • Економісти були і залишаються найбільш популярними фахівцями на ринку праці.
  • Висока заробітна плата. Від $ 400 до 1500 і вище.
Мінуси професії:
  • Одне з основних вимог роботодавця до кандидатів - досвід роботи на аналогічних посадах.
  • Перш ніж ви станете висококласним фахівцем, здатним давати точні прогнози і ефективні рекомендації, пройде не один рік

Робота для економіста:

Випускники знаходять застосування своїм знанням та на виробництві, і в бізнесі, і у фінансовій сфері, і в науці. Але, за статистикою, близько 50% віддають перевагу банки або консалтингові компанії.

Особисті якості:

    - Вміння аналізувати великий обсяг інформації, - Гарна пам'ять, - Висока концентрація уваги, - Терпіння, - Комунікабельність, - Організаторські здібності.

Зарплата і перспективи професії економіста:

Почати можна з позиції рядового економіста, в перспективі - стати керуючим підприємством, який відповідає за розвиток компанії, її конкурентоспроможність, контролює та координує діяльність усіх структурних підрозділів.

У середньому початківець економіст може розраховувати на $700-800. Багато що залежить від специфіки галузі: в будівельній сфері, харчової, в банках зарплати можуть бути вищими - від $1000. З досвідом зростуть і доходи. У Москві середня зарплата фахівця, який пропрацював у певній сфері близько двох років, - $1500-1800.

Робота економістом в Україні:

А ви знаєте, що професія економіста не тільки цікава, але і достатньо складна? Щоб з вас вийшов чудовий Економіст, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне - уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи.

Також пам'ятайте - успішний Економіст не може собі дозволити допустити помилку в роботі. Тим більше, якщо ви налаштовані на успішну кар'єру. Адже підвищують тільки кваліфікованих фахівців.

Якщо ж ви вже вирішили, що Економіст – це ваша майбутня професія, але ще не знаєте, як стати економіста, перегляньте пропозиції українських вузів і учбових центрів по підготовці фахівців цієї сфери.

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору