UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Облік в центрі зайнятості

Облік в центрі зайнятості

як правильно стати на облік в центр зайнятості, нюанси ЦЗ України

Останні питання юристу:

Ольга (27 лютий 2020)

Добрый день, прочитала предыдущие вопросы и все равно кое-сто не понятно. Я нахожусь в отпуске за ребенком до 3-х лет. По окончанию декретного отпуска буду увольняться по соглашению сторон. Интересует на какае выплаты я могу расчитывать? Из ответов на такие же вопросы, поставленные ранее, ясно что выплата будет минимальное, но ведь п. 9 Порядка обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, говорит о том что "Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа з поважних причин не мала заробітку (доходу, грошового забезпечення), середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (або її частини), встановленого законом на день розірвання трудового договору, припинення підприємницької або іншої діяльності, пов'язаної з одержанням доходу безпосередньо від такої діяльності - для страхування на випадок безробіття, на день настання страхового випадку для добровільно застрахованих осіб за страхуванням з тимчасової втрати працездатності та на день настання права на страхову виплату для добровільно застрахованих осіб за страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання". Соответственно вопрос, не должен ли размер пособия по безработице расчитываться исходя из размера минимальной заработной платы?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
20 з 105

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору