UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Декрет / лікарняний

Декрет / лікарняний

запитання до юриста по декрету і тривалості лікарняного листа

Останні питання юристу:

Катерина (26 жовтень 2009)

Мені не оплачують лікарняний по вагітності та пологам мотивуючи це тим, що рахунки підприємства заморожені (підприємство є дочірнім банку Надра), а соцстрах здійснює виплату взаємозаліками.На момент подання лікарняного я знаходилась у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. У відділі кадрів сказали, що судитись марно, з замороженого рахунку виплату зробити всерівно не зможе, підприємство рахунки не оплачує і припинило свою діяльність,працює лише декілька чоловік, інших звільнили,ліквідувати чи обанкротити його не можуть , оскільки на згаданих рахунках кошти є. Чи може підприємство оплатити лікарняний при заморожених рахунках і чи зможе це зробити після рішення суду?Незабаром термін лікарняного закінчується і мені потрібно йти у відпустку по догляду за дитиною.В які строки потрібно буде звернутись до суду?

 Переглянути відповідь

Снежана (26 жовтень 2009)

Добрый день! Уточняю свой вопрос. Я госслужащая, уже 1 год нахожусь в отпуске по уходу за ребенком до достижения ним 3-летнего возраста. На данный момент беременна. Пролежала в стационаре на сохранении 1 месяц. Мне выдали больничный лист. Диагноз: угроза прерывания беременности 12-13 недель. Оплачивается ли этот больничный лист предприятием? Вы мне ответили, что все больничные листы оплачиваются предприятием (вопрос #1613 - 22.09.2009). Но согласно пункта 3.13 приказа Министерства охраны здоровья Украины N 455 от 13.11.2001 года, зарегестрированногов Министерстве юстиции Украины 4 декабря 2001 г. за N 1005/6196 "Про затвердження Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян" ----- листок непрацездатності видається працюючій особі, яка здійснює догляд за дитиною віком до трьох років, дитиною-інвалідом віком до 16 років, у випадку хвороби матері (опікуна, іншого члена сім'ї, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною віком до 3 років, виховує дитину-інваліда віком до 16 років) на період, коли вона за висновками лікаря не може здійснювати догляд за дитиною. У цьому випадку листок непрацездатності видається лікарем-педіатром на підставі довідки з поліклініки чи стаціонару, що засвідчує захворювання матері (опікуна, іншого члена сім'ї, який перебуває у відпустці для догляду за дитиною віком до 3 років, виховує дитину-інваліда віком до 16 років). ------- В стационаре и на предприятии мне ответили, что такие больничные не оплачиваются согласно вышеуказанного приказа. Так кто прав в этом случае? Заранее спасибо за внимание!

 Переглянути відповідь

Елена (22 жовтень 2009)

Здравствуйте! Я работала на декретной должности в гос.учреждении, а потом и сама ушла в декрет. Девушка, на место которой я пришла - уже вышла, я хочу выйти на работу раньше, могу ли я это сделать? Если нет, то какова моя судьба после окончания моего отпуска по уходу за ребенком? Да, когда я писала заявление о принятии на работу, меня заставили указать в заявлении, что я буду согласна уволиться по выходу основного работника. Насколько я теперь знаю, что это неправильный образец заявления, имеет ли эта фраза юридическую силу, если в образце установленным государством этого быть не должно? И еще, я увидела, что в моей трудовой сделана неполная запись об устройстве на работу, там просто написано, что принята на такую-то должность, а что эта работа не постоянная не указано, а ведь дописывать в трудовых по истечении нескольких лет нельзя!!!!!!! Как вы прокоментируете эту ситуацию и что мне делать дальше?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
102 з 114

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору