Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста

Онлайн консультація юриста

Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

Останні питання юристу:

Сергей (24 липень 2009)

Добрый день! Очень надеюсь на Вашу помощь, т.к. очень нуждаюсь в ней. Ситуация у меня такова, что с женой развелся, у нас есть син 7 лет, я хочу подать на алименты (потому, что бывшая жена этого делать не хочет, она у меня постоянно требует деньги на сына, хотя она на него ни копейки не тратит, это при том, что сын практически постоянно живет со мной и моими родителями, а к ней ходит когда ей надо получить от меня деньги, тогда она его забирает у нас, и понятное дело, что ей не выгодно, чтоб я ей платил официальные алименты; а я хочу чтоб все было законно, чтоб она не травила жизнь этими постоянными "мне нужны деньги", а сына я как ростил так и буду, просто хочу чтоб онане травмировала его и отстала от меня. Хочу ей платить каждый мес. официально алименты и все, а сын продолжает жить спокойно со мной. Если Вам не сложно напишите мне как правильно написать позовну заяву на алименты, очень жду с нетерпением Вашего ответа! с уваж. Сергей

Посмотреть ответ

Володимир (23 липень 2009)

Доброго дня в мене трапилася ситуація такого характеру:одного разу до мене підійшла моя хороша знайома і попросила мене щоб я позичив її знайомому пару тис. доларі незнаючи цього знайомого япопросив щоб вона разом із ним написали мені розписку в якій чітко вказано суму процент і дата повернення,та пройшло ще дпівроку як ця парочка знову прийшла і попросила мене знову позичити їм певну суму грошей я також позичив взявши ще одну розписку.Коли прийшов час повертати першу позичину суму яка складає7000дол.мені відповіли що зачекай бо нам ще не переслали ззакордону,коли прийшов час віддавати наступну суму була такаж відповідь.От так мене годують що завтра ато через місяць а тепер взагалі сталася така ситуація що друг моєї знайомої пропав (чи може просто ховається)але мені від нього нічого не потрібно тілбки щоб він віддав мої чесно заробленні тяжко заробленні на заробітках гроші.На даний момент я навіть не хочу % тільки моїх 12000дол.Підкажіть як правельно поступити в даній ситуації.Чекаю відповіді ,дякую.

Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
Стр. 787 з 806

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору