Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Сокращение / увольнение

Сокращение / увольнение

онлайн-консультация по вопросам увольнения и сокращения штата

Останні питання юристу:

Марина (11 жовтень 2018)

Добрый день. Я написала заявление на увольнение по собственному желанию 19.09.18 с 2х недельной отработкой. Заболела и провела на больничном почти 2 недели. Больничный был закрыт 2.10.18. Выйдя в день рассчёта, 3.10.18, отдала больничный секретарю, которая в свою очередь должна была передать больничный главбуху (на момент рассчёта со мной главбуха не было в офисе). Вечером того же дня я получила рассчет на карту, сумма выплаты отличалась от той, которую я предварительно считала. Оказалось, что главбух протабелировала меня как человека, который отработал 2 недели, а не находился на больничном. На мой вопрос о том, почему меня протабклировали - ответ я получила "вы получили все выплаты, всего доброго". Я волилась 3.10.18, сейчас 11.10.18. Мой больничный в соц.страх передан не был. Что делать, пожалуйста, подскажите. Спасибо.

Посмотреть ответ

Мария (16 вересень 2018)

В санаторії-профілакторії, що надає послуги по оздоровленню, існують посади лікаря гінеколога та акушерки. При цьому працівник, що працює на посаді акушерки (основний працівник), за внутрішнім сумісництвом (сумісник) працює молодшою медичною сестрою, до обов’язків якої включений функціонал щодо здійснення прибирання будівлі санаторію-профілакторію. На початку року лікар гінеколог звільнився та його посада є вакантною. Через відсутність лікаря акушерка фактично не має роботи. Підприємство не планує приймати на вакансію лікаря, та немає потреби в посаді акушерки. При цьому молодшою сестрою працівник може працювати далі. Працівник не має бажання звільнитися за власним бажанням, або за згодою сторін з посади акушерки, та в планує звернутися до суду якщо його звільнять незаконно. питання таке: Які заходи здійснити роботодавцю щодо звільнення акушерки, або заходи, що спонукатимуть працівника звільнитися за власним бажанням, а також які можливі ризики? Дякую дуже.

Посмотреть ответ

Наталія (18 серпень 2018)

Доброго дня! Я була влаштована на роботу за сумісництвом. Написала заяву на звільнення за власним бажанням. Основна робота і трудова книжка до даної роботи не прив'язані. Чи потрібно мені відпрацьовувати 2 тижні при звільненні за сумісництвом? Справа в тому, що робота в основному розпочинається з приблизно з 16-00... (зміни) і закінчується приблизно після 24-00 (іноді раніше, іноді пізніше). Людина яка по графіку, повинна дочекатися експедитора, іноді навіть до ранку.... Постійні повернення додому на таксі..., дзвінки торговим... - за власний кошт!!! ... У мене насправді організм дав збій... - почалися головні болі, тиск....... У мене немає ніякого бажання більш там працювати! (...при стажуванні було трохи по-іншому...) Питала, чи є доплати за роботу вночі - сказали, що нема... Після стажування, я напевне навіть тижня не пропрацювала... Тепер мені сказали, що я обов'язково повинна відпрацювати 2 тижні... - а так я є свиня..... і що грошей мені не заплатять, якщо я невідпрацюю! Робота була пов'язана з бухгалтерією. Допоможіть будь ласка!

Посмотреть ответ
Ctrl →
Стр. 1 з 142

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

↑ Вгору