UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

Алена (27 листопад 2009)

Здравствуйте, подскажите как быть в сложившейся ситуации. Я работаю на госпредприятии. Чуть больше чем за два месяца,как положено по законодательству мне сообщили о сокращении моей должности. При этом приказ был подписан не ген. директором. Я отказалась подписать приказ об ознакомлении. Был составлен акт. В связи с чем идет сокращение не известно. Это тайна покрытая мраком. (хотя я знаю, что это делалось с подачи одного из зам. директора, потому как у него ко мне личная неприязнь. Он в одном лице председатель профкома и зам. по кадрам и режиму.) В отдел взят сотрудник с испытательным сроком за месяц до того,как меня ознакомили с приказом. Вакантные должности есть, но их не предлагают. Но и не сокращают. Пенсионеров уйма, но о них тоже забыли. В центре занятости документов нет о грядущем сокращении. На предприятии я проработала 10 лет. Мать-одиночка, но ребенку уже есть 14 лет. В семье являюсь одним кормильцем. Учусь заочно на последнем курсе в институте.

 Переглянути відповідь

Катя (25 листопад 2009)

Доброго дня. Я працювала в приватній дистрибюторській фірмі ,де оформлена була на "мінімалку".При прийнятті на роботу обіцяли гарну зарплату,але кожного місяця були якість штрафи,недоплати,стягнення(200-300грн).Я пропрацювала 9 місяців та написала заяву за власним бажанням.Коли звернулася за розрахунком та зарплатою за останні 2 місяці -мені відмовили.Нарахували мені всього 100грн і то ними закрили,як завжди, "просрочку "на складі(вираховували з усіх працюючих по100-200грн). На цій фірмі завжди не платять тим ,хто звільняється - користуються ситуацією(людям потрібні трудові книжки,томувони їх мовчки забирають )А фірма знаходить безліч причин для вирахувань ,так що ще й ти ним залишаєшся винуватим.Вже три місяці не працюю,трудову я не забрала,так як не згодна з розрахунком.Допоможіть як забрати гроші в фірми? Чи звертатися до суду і з чим?Мому обуренню немає меж.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
128 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору