UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Зарплата / матеріальна відповідальність

Зарплата / матеріальна відповідальність

консультація з фінансових питань, в т.ч. відповідальності

Останні питання юристу:

Юрій (22 січень 2010)

Добрий день. Дуже сподіваюсь на Вашу допомогу. Мою дружину прийняли на роботу в комерційний банк на роботу. На посаду касира. Попрацювавши рівно 2 місяці почались проблеми із безпекою банку. Проблема наступна: в присутності працівника того ж банку дружина видала кошти фізичній особі з її рахунку. Як виявилось пізніше ця особа виявилась підставною. Разом з особою та коштами зникла і працівниця банку, що привела дану особу (вона запевняла, що це віп-клієнт банку). Звичайно при видачі коштів здійснюється звірка паспортних даних в т.ч. і підпис клієнта. Як виявилось підпис підроблений (зі слів безпеки зрозуміло, що підпис підробила ця працівниця) як напевне і сам паспорт. Безпека банку звинувачує дружину в тому що вона халатно віднеслась до звірки підписів. Тобто вказують на те, що вона знала почерк цієї працівниці. На даний час вимагають повернення коштів справжньому клієнтові банку. Як розумієте сума не маленька. Вимагали розписку про повернення даних коштів. Дружина відмовилась писати. Сказали, що подають в суд і звільнять з роботи по статті зобов"язавши сплатити ті кошти а також і витрати банку на суд. Крім того, на мою думку банк щоб не зіпсувати репутацію і не збирається шукати справжніх шахраїв. По крайній мірі на сьогоднішній день нікого не знайшли. Як нам діяти в даній ситуації??? Наперед щиро вдячний Вам за відповідь.

 Переглянути відповідь

Маша (20 січень 2010)

Здравствуйте! ОЧЕНЬ НУЖНА ПОМОЩЬ!!! Вот какая ситуация: я работаю администратором в магазине (организация ООО)являюсь материально ответственнім лицом. В ноябре 2009 г. я ушла сначала в отпуск официальный, а сейчас в нахожусь в отпуске по беременности и родам. Перед уходом я сдала магазин другому человеку. В ходе проведения переучета была выявлена пересортица с разницей в -1050 грн. (моя недостача)разница указана исходя из прайса. Данные были своевременно направленны в офис и я ждала пока с меня удержат эту сумму. Но 2 месяца мне выплачивали зп в полном объеме без вычетов,пересортицу списали в ноябре. В конце декабря мне позвонил начальник службы безопасности в нашем филиале и сказал, что мне нужно вернуть эти деньги, что они не учли акт инвентаризации и поэтому не сделали удержание. Я попросила прислать мне официальный документ, где все это будет указано. В январе мне прислали письмо в котором нет исходящего номера, нет даты, не указано вообще что это - приказ, распоряжение.в нем инвент-ия проводилась в связи с увольнением сотрудника, хотя я ухожу в декрет стоит печать фирмы и подпись руководителя не живая, а тоже печатью проставлена и др. Меня это наталкивает на то, что письмо не регистрировали даже. Вопрос: 1)Обязана ли я выплачивать эту сумму? 2)И что будет если я этого не сделаю? 3)Если все-таки я должна, могу я это сделать после выхода из декрета или частями? 4)И как должна расчитываться сумма ущерба (по прайсу или по себестоимости товара)? Извините, и еще вопрос: в ноябре я брала отпуск 17 дней официальный, но мне заплатили за 14! Обязаны ли они мне доплатить?Спасибо! Извините за сумбур!

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
30 з 44

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору