UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Зарплата / матеріальна відповідальність

Зарплата / матеріальна відповідальність

консультація з фінансових питань, в т.ч. відповідальності

Останні питання юристу:

Виктория ( 8 грудень 2009)

Здравствуйте,подскажите что делать в такой ситуации.Я работала в магазине продуктовом 6 месяцев не официально.В течении этого времени работала без выходных.Начальник оплачивал зарплату каждую неделю,после пересчета товара,так-как я работала сама,то и считалась сама в своем отделе...в течении 6 месяцев проблем не возникало,в октябре этого года мне пришлось уйти.Мне нашли замену,я сдала отдел другому человеку,при пересчете вышла недостача в 240 гр.их с меня высчитали продавец который принял отдел с остатком согласился и расписался в тетради о передачи товара...Спустя 1 месяц к моей матери пришел товаровед и сказала что я должна им 6 тыс.гр.Что за период моей работы там такая недостача...После меня там работало 2 продавца в течении этого месяца..Что делать в такой ситуации???

 Переглянути відповідь

Владимир ( 7 грудень 2009)

Я проходжу військову службу в збройних силах України з1995 року. На 1. 06 2005р. стаж безперервної служби складав більше 10 р. Згідно указу Президента від 05.05 03р.Про надбавки в/служб. Щомісячна надбавка з травня2003р.-10%, а з 3.05.95р.-30%.Умови та порядок їх виплати встановленні наказом Мін. Оборони. № 149 від26.05.03.Незважаючи на це виплата встановленої надбавки проводилась частково із зменшенням встановленого розміру, таким чином на1. 01.2006р.заборгованість із урахуванням індексу інфляції склала 980 гр. Також військова частина безпідставно порушує мої права на одержання продовольчого забезпечення в період з11.03 2000р.-31.122006р. утворилась заборгованість у розмірі 21223гр. Я звернувся в Комсомольський районний суд. В попередньому засіданні представник в/частини визнав мої вимоги. Суд задовольнив мій позов в повному обсязі 10. 04.2007р. Справа № 2-2059 /07.Рішення набрало законної сили21.04. 07. Виконавчий лист я віддав в виконавчу службу. Заборгованість мені досі не виплатили. 15.09. 09Р. я отримав листа з Комсомольського Районного Суду, що моя справа направляється для розгляду в Апеляційний суд Херсонської обл. З Апеляційного суду я досі ніяких документів не отримував. С кажіть будь ласка чи законно передали справу в Апеляційний суд, чи можу я зараз виграти її в Апеляційному суді, на які закони необхідно опиратися .Як мені добитися виконання рішення суду.

 Переглянути відповідь

Андрей (24 листопад 2009)

Андрей: Прошу прощения Олег Ігорович, я задавал свой вопрос уже два раза а ответа не дождался(...., не могли бы Вы хоть как то ответить на мой вопрос: действует ли льгота (Черноб. удост. 3 кат) на прибутковий податок с зароботной платы? Спасибо. Вопрос: #4171 - 24.11.2009 Кирильчук Олег Ігорович: Для 3 категории - нет. 6.1.2. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, д) є особою, віднесеною законом до 1 або 2 категорії осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, включаючи осіб, нагороджених грамотами Президії Верховної Ради УРСР у зв'язку з їх участю в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; ================================================ Спасибо большое за ответ! В этой же ст.6 есть такое: Стаття 6. Податкові соціальні пільги 6.1. Перелік податкових соціальних пільг 6.1.1. у розмірі, що дорівнює 50 відсоткам однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, - для будь-якого платника податку; Скажите это означает что любой человек может получить тукую льготу?Спасибо.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
33 з 44

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору