UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Ірина ( 4 червень 2020)

Доброго дня. Питання стосується працевлаштування та виплати молодим педагогам з стажем до 10 років. У 2011 році мене прийняли на 0,5 ст. соц. педагога та 0,5 вчителя. У трудовій книзі зробили запис: "Призначити на посаду вчителем укр. мови та літ.". По наказу про призначення (як виявила зараз) написано: "Призначити на посаду соціального педагога (0,5 ст) та вчителя укр. мови та літератури (9 годин). Тепер мені говорять у відділі освіти, що я не маю права на виплати, оскільки пропрацювала 9 років соціальним педагогом на 0,5 ставки, апелюють це тим, що по наказу він перший записаний. До речі, зараз, без мого, відома у тврудовій книзі виправили запис на такий, як у наказі написано. У мене питання, ким же я пропрацювала 9 років: чи соц. педагогом, чи вчителем? І чи можуть ці записи, мені, як учителю, "вилізти боком"? А ще питання: чи має значення у якій черговості робляться записи до трудової книги? І чи маю я право на виплату?Дякую за відповідь.

 Переглянути відповідь

Светлана ( 1 червень 2020)

добрый день) можем ли мы принять человека на должность:? 1. Економист по труду (образование -диплом специалиста по специальности "Технологии машиностроения") предыдущий опыт работы в должности "Инженер по нормированию труда" составляет 3 года. 2. можем ли мы принять человека на должность:? Токарь 5 разряда (образование - среднее профес техн училище № 56 по профессии "Слесарь - электрик по ремонту тепловозов") предыдущий опыт работы в должности " Токарь 5 разряда " составляет 18 лет (запись в трудовой есть) , но потенциальный сотрудник не предоставил документ с прошлого места работы о присвоении разрядности. Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора 3. можем ли мы принять человека на должность:? Майстер конторольний (образование - младший специалист - техникум 1998 г, предыдущий опыт работы в должности " майстер контрольний " составляет более 5 лет (запись в трудовой есть) , Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора спасибо

 Переглянути відповідь

Тетяна ( 6 квітень 2020)

Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні наступного питання. Звільняється директор приватного підприємства. У день його звільнення необхідно видати Рішення засновника, у якому вказати, що звільняється попередній директор і приступає до виконання обов*язків директора єдиний власник та єдиний засновник на умовах неповного робочого дня по сумісництву. По статуту директора приймає засновник. Питання: як скласти контракт (трудовий договір)? Адже контракт - це угода двох сторін, з одного боку - засновник(власник), з іншого - найманий працівник - той самий засновник(власник). Проблема у "шапці" контракту, оскільки обидві сторони є одна і та сама особа: "Приватне підприємство «....», яке діє на підставі Статуту, в особі засновника(власника) ..., іменований далі «Засновник(власник)», з однієї сторони та громадянина ... іменований далі «Працівник», з другої сторони, уклали цей договір про наступне:"????

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
6 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору