RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Дополнительное образование

Публикации "Дополнительное образование "

Страница 1 из 5

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Безкоштовні онлайн-курси для українців – а ви готові опанувати щось нове?

  6 апреля 2022 987

  Про те, як брати під контроль свою увагу, ми говорили у статті Бійцям офісного фронту: як не втрачати продуктивність. А зараз давайте поговоримо про безкоштовні онлайн-курси для українців. А їх, повірте, вистачає.

 • Типові помилки студентів онлайн-курсів – не припускайтеся їх!

  28 августа 2021 493

  Пропонуємо з’ясувати разом із Jobs.ua, яких характерних помилок припускаються студенти в онлайн-навчанні.

 • Фільми-посібники для менеджерів з продажу

  29 июля 2020 1096

  Найкраща добірка фільмів не тільки для тих, хто працює в сфері продажу, але і для всіх, хто хоче навчитися продавати свої знання й вміння в звичайному житті. Навички продажу – це найважливіші навички, якими необхідно оволодіти, якщо плануєте побудувати успішну кар'єру.

 • Самоосвіта. Як опанувати ту чи іншу навичку

  24 июня 2020 664

  Швидко і ефективно навчатися важким речам – це дуже корисна навичка. Коли ми навчимося вчитися, тоді опанувати будь-яку справу стане простіше простого. А це зробити можна і самостійно без допоміжних навчальних закладів.

 • Як правильно вчитися віддалено на карантині

  12 мая 2020 674

  Карантин ще триває. Абсолютна більшість зараз перейшла в онлайн: хтось працює в віддаленому режимі, а у когось в планах різні курси, які зроблять корисним і цікавим час, проведений на вдома. Зокрема, практики і вправи, які підтримають нас у тонусі. Пропонуємо звернути увагу на підводні камені, що криються в онлайн-навчанні та як зробити такі свої заняття максимально продуктивними.

 • Ефективне навчання для дорослих

  14 февраля 2020 813

  Сьогодні ті, кому більше 30-ти років до зміни професії чи до навчання чомусь новому вже ставляться простіше, ніж раніше. Теперішній освітній ринок наповнений програмами, курсами, тренінгами, майстер-класами на будь-який смак. Розглянемо кілька порад, як зробити вибір і отримати знання, які знадобляться в майбутньому.

 • Кому и зачем нужна аспирантура?

  25 апреля 2017 12811

  Есть одна закономерность - чем более четкие очертания приобретает диплом и чем ближе день его защиты, тем чаще тебя посещает мысль: А не податься ли в аспирантуру? Первое, что стоит сказать - далеко не все аспиранты защищают диссертацию и далеко не все кандидаты посвящают жизнь науке. Но почему же тогда идут в аспирантуру? Самые распространенные причины - отсрочка от армии, место в общежитии, многие - просто по инерции, из-за привычки учить...

 • Сколько языков может выучить человек?

  25 апреля 2017 924

  Кардинал Джузеппе Каспар Меццофанти свободно говорил на 39 языках и 50 диалектах, хотя ни разу не выезжал за пределы Италии. Фридрих Энгельс знал 24 языка...

 • Бизнес-образование переживает бум

  25 апреля 2017 580

  Число заявок на поступление в бизнес-школы США достигло сейчас рекордного значения

 • Секретарское дело

  18 февраля 2008 718

  Перед каждым, кто только начинает свою профессиональную деятельность, встают две проблемы: выбор образования по специальности, востребованной на рынке труда, и поиск такого учебного заведения, которое оказывает помощь в трудоустройстве. Оптимальный вариант..


Ctrl →
1 из 5

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх