RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Женщины, которые изменили мир

Публикации "Женщины, которые изменили мир"

Страница 1 из 3

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Паперовий пакет і жінка, яка його придумала: знайомтеся, винахідниця Маргарет Найт

  20 января 2022 789

  Як ви вже зрозуміли, у цій статті ми поговоримо про дуже цікаву жінку – винахідницю паперових пакетів з плоским дном, які так прикрашали кадри стареньких американських фільмів.

 • Коректор для письма і жінка, яка його придумала

  22 октября 2021 827

  Не всі такі потрібні в повсякденному житті винаходи прийшли в голову чоловікам – чимало практичних винаходів придумали жінки. Поговоримо разом із Jobs.ua про таку, здавалося б, незначну, але іноді вкрай потрібну річ – коректор для письма, а також про жінку, яка його придумала.

 • Жінки-першовідкривачки – чи отримали вони визнання за свою роботу?

  17 мая 2021 501

  Існує такий делікатний спектр робіт, який можуть виконати лічені одиниці. Наприклад, написати теоретичне підґрунтя для експериментальних робіт у сфері ядерної фізики. Гадаєте, цю роботу зробив чоловік? Зовсім ні. Це зробила жінка. Але чи отримала вона визнання за свою видатну роботу?

 • Історії успіху: мадемуазель Коко

  22 марта 2021 849

  Її називають «жінкою-легендою» та «жінкою-епохою», й це не є перебільшенням, якщо подивитися на її величезний внесок у розвиток суспільства

 • Історія успіху Рупі Каур: як білими віршами завоювати весь світ

  8 июня 2020 1635

  В свої 24 вона стала відомою на весь світ як авторка коротких і простих білих віршів, які влучають в самісіньке серце. Її акаунт в інстаграмі налічує 4 мільйони підписників; вона входить в топ-30 найуспішніших молодих людей за версією журналу Forbes, а в 2017 році ВВС внесли її в свій знаменитий список «100 жінок, які надихають».

 • Як жінки опановували професії чоловіків

  28 апреля 2020 789

  Сьогодні зустріти жінок, що освоїли чоловічу професію, – справа звична. Однак так було не завжди. Ще 100 років тому багато професій вважалися виключно чоловічими, і дозволяти слабкій статі освоїти своє ремесло сильна стать не поспішала. Нелегко довелося жінкам, які першими змогли зламати стереотипи і освоїти далеко не жіночі на ті часи ремесла. Хто з жінок зміг першими освоїти чоловічі професії?

 • Історії успіху: як написати казку свого життя

  21 августа 2019 1230

  Є люди, що здатні не тільки пройти скрізь подібний жах, но й використати досвід, отриманий завдяки поразкам, як основу для створення того, що приводить їх до блискучого результативного успіху в житті

 • У Букінгемському палаці бракує кадрів

  20 мая 2019 544

  Куди зникають королівські садівники та SMM-фахівці?

 • Опра Винфри: убедительная вдохновенность

  27 февраля 2017 675

  Опра Винфри - "каждая женщина". Она обладает той уникальной личностью, которая привлекает к себе мужчин и женщин всех вероисповеданий, рас, наций и возрастов.

 • Джейн Фонда: строптивый новатор

  27 февраля 2017 659

  Она была известна как Леди Джейн, Джейн Ханоя и Гражданка Джейн, все эти

  прозвища вызывают в воображении положительные и отрицательные эмоции

  практически у каждого.


Ctrl →
1 из 3

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх