«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
За відгуками здобувачів саме надмірне хвилювання, якщо його вчасно не подолати, призводить до невпевненості, плутанини, помилок на співбесіді. Така незначна проблема й справді може стати причиною відмови роботодавця. Jobs.ua разом із справжнім експертом сфери рекрутингу, Юлією Сахно, вирішили розкрити цю тему більш детально і поділитись практичними порадами, як подолати хвилювання під час ділової зустрічі.
Нікому з нас не хочеться згаяти безцінний час свого життя в компанії, у якій не цінують своїх працівників. Тому давайте виділимо ті характерні ознаки, які свідчать про те, що ви працевлаштувалися в гідну компанію.
З Jobs.ua розбираємось, які важливі питання необхідно обов’язково запитати роботодавця.
Українські компанії перш ніж приймати на роботу нового співробітника, вивчають його соцмережі, і часто відмовляють, якщо знаходять компромат.
Не знаєте, як поводити себе, щоб вас взяли на роботу? Рекомендуємо вам ознайомитись з ефективними порадами тут на Jobs.ua.
Пошук роботи для кожного здобувача - це серйозна справа. А як інакше, вирішується доля майбутнього працевлаштування. Тому хвилювання, факапи, страхи цілком можливі та зрозумілі. Звісно ж, при пошуці роботи трапляються помилки, але інколи ми допускаємо такі, що неочікувані та непередбачувані. Залишайтесь з Jobs.ua і можливо помітите, де так само робите помилки, збираючись на співбесіду з роботодавцем.
Не кожному з людей, одразу вдається легко та цікаво зуміти презентувати власну особу та здібності
Що робити, коли бажання на такі зміни є, а наважитися важко?
Як правило, у випадках, коли людину дійсно збираються прийняти на роботу, з таким кандидатом розмовляють на при кінці співбесіди чітко та конкретно
Нехай назва статті не видається вам дивною, адже мова піде про вкрай цікаву річ – як прийти в сферу програмування і стати тією особистістю, про яку ви таємно мрієте в душі?