«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
В процесі тривалої роботи притуплюються почуття та емоції, притуплюється процес мислення. І постає цілком закономірне питання – як залишатися врівноваженим та енергійним, зосередженим і продуктивним? Спробуйте медитацію.
Щодня мільйони людей по всьому світу стикаються з проблемою тривалих поїздок на роботу. І мало хто відчуває задоволення від цього. У неприязні до поїздок на роботу і назад є серйозні наслідки.
Стрес на роботі – вже звичне явище. Але іноді обстановка стає такою напруженою, що постає питання про звільнення. Що якщо справа лише в одній людині – наприклад, у вашому босі? Психолог Деніел Гоулман, автор багатьох книг та публікацій, пропонує свою історію про те, як він справлявся зі стресом, коли його «діставав» бос.
Мабуть багатьом з нас знайома ситуація, коли прийшовши додому з роботи, ввечері сідаєте за читання ще одного, останнього звіту. Або перед сном не можете відірватися від електронної пошти. Або рано вранці усвідомлюєте, що мозок сортує довгий список робочих завдань. Ми знаємо, що відпочинок потрібен, але часто не можемо на нього налаштуватися.
Кожна людина живе в певному ритмі, будує плани, ставить цілі. Однак інколи виникає ситуація, коли відбуваються серйозні зміни — настає криза. Переломні моменти впливають на фінансове забезпечення. Іноді це схоже на безвихідну ситуацію. З цього моменту у багатьох починається стрес. Виражатися він може по-різному, що визначено реакцією психіки на подразник
Існують такі види улюблених занять, які приносять величезну користь тілу і духу. Ми не будемо говорити про бодібілдинг. Ми поговоримо про відвідування фітнес-залу, адже це трохи різні поняття.
Непорушність емоцій та психічного стану під час періодів нестабільності – гарний показник високого рівня емоційного здоров’я.
Сьогодні визнано, що трудоголізм –доволі шкідливий та небезпечний для здоров'я людини психічний стан
Професійні хвороби — одна з побічних рис, яка супроводжує процес розвитку кар'єри. Особливо актуальна ця проблема для офісних працівників. Малорухливий спосіб життя і постійне сидіння перед монітором дуже швидко призводять до формування специфічних синдромів і захворювань. Варто ознайомитися з найпоширенішими недугами офісних працівників, а також вивчити заходи їх профілактики
Ми говоримо «коронавірус» – розуміємо «самоізоляція» і «віддалена робота»... Як би ми не ставилися до новин про загальносвітові напасті, перебування на карантині вже стало для багатьох новою реальністю (або ось-ось стане). Вимушене сидіння вдома може дратувати, а може дарувати прекрасні можливості. Все питання в тому, як подивитися на ситуацію і організувати своє життя в замкнутому просторі.