«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Ми говоримо «коронавірус» – розуміємо «самоізоляція» і «віддалена робота»... Як би ми не ставилися до новин про загальносвітові напасті, перебування на карантині вже стало для багатьох новою реальністю (або ось-ось стане). Вимушене сидіння вдома може дратувати, а може дарувати прекрасні можливості. Все питання в тому, як подивитися на ситуацію і організувати своє життя в замкнутому просторі.
Вже давно доведено: люди, які рано встають, встигають більше, працюють продуктивніше і відчувають себе краще. Але не достатньо просто прокинутися рано – важливо виконати ряд корисних дій.
Опитування, що були проведені серед роботодавців та українців, що працюють, демонструють дещо сумну картину
Доведено, що чим частіше й довго триваліше люди відчувають стрес, тим важче їм впоратися із повсякденними завданнями та робочими вимогами
Гарне самопочуття робітника на робочому місці - запорука його ефективної роботи та позитивного мікроклімату для всіх членів колективу. В реальності, спеціалісту доводиться щодня стикатися з купою проблем на робочому місці, вирішуючи поточні завдання та відносини. Насправді залишатися в гарному настрої на робочому місці так само важливо, як й у повсякденному житті.
Cучасним робітникам, що змушені працювати у певних умовах загальних просторів та вимог багатозадачності, слід придивитися до свого здоров’я
Часто, запущений стан такої хворобливої втоми спричиняє справжню депресію, що призводить до великих проблем із здоров'ям людини
Як би там не складалося, але нічна праця – ще те випробування
Будь-який спеціаліст мріє про улюблену роботу, до якої лежить серце і подумки, на яку хочеться бігти з ранку і засиджуватись допіздна. Але й це бажання може зіграти з вами злий жарт, якщо така любов до вашої роботи переросте в трудоголізм. Дуже важливо бачити цю грань і вчасно зупинятися у своїх поривах працьовитості.
Хворобливий трудоголізм і справді негативно відображається на загальному почутті спеціаліста, на його здоров’ї, часто на особистому житті. Проблема в тому, що не кожний спеціаліст може самостійно це помітити та навчитися розподіляти час роботи та відпочинку.