«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Якщо для одних групова співбесіда стає справжнім випробуванням, то для інших – значною перевагою. Яке б відношення до неї не було у кандидатів, рекрутери впевнені, що це дієвий спосіб зекономити час та відсіяти найменш підходящих. Тому варто не хвилюватися і не впадати в паніку, а дізнатися, як пройти співбесіду успішно.
Skype-співбесіда вже давно не викликає здивувань ні з боку работодавців, ні з боку здобувачів, а навпаки є відмінним рішенням, коли бракує часу. Як ви могли вже зрозуміти, співбесіда по Skype вимагає особливої підготовки спеціаліста. З одного боку, така зустріч спростовується, бо проводиться в зручних умовах. З іншого, викликає певні незручності, яких не існує при індивідуальних зустрічах. Сьогодні ми спробуємо вияснити як найпростіше впоратись з цим завданням спеціалісту і що для цього потрібно?
Нередко, определенные вопросы способны вызывать самый настоящий шок и кандидатов, однако, сне стоит их воспринимать, как вторжение в личную жизнь.
Структура группового собеседования рассчитана на те вакансии, которые предполагают максимально социальную работу, часто встречающуюся в сфере продаж, и оказания услуг по поддержке.
Вместе с ответами на вопросы рекрутеров, соискатель имеет право и должен задать свои вопросы работодателю на собеседовании. Более того, представитель серьезного работодателя даже ждет вопросы от кандидата.
Однозначно, соискатель будет выглядеть более презентабельно, а его иностранный язык будет более «живым», если в нем будут эти английские фразы для собеседования.
Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.
Собеседование — один из самых важных этапов на пути к получению желаемой работы. Встреча с представителем компании — отличная возможность проявить себя, показать, что вы идеальный кандидат на место. Но даже незначительные ошибки могут привести к формированию неправильного мнения. Как разговаривать на собеседовании? Какие вопросы задавать, а что лучше не спрашивать?
Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.
Одним із важливих та вагомих питань для здобувача при пошуку компанії для роботи є заробітня плата. Будь-хто зі спеціалістів бажає підібрати найбільш оплачувану роботу. Але зверніть увагу, що саме ви домовляєтеся з работодавцем шодо вашої майбутньої заробітньої плати. Немає досвіду як це робити? Тоді ця стаття саме для вас.