«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Skype-співбесіда вже давно не викликає здивувань ні з боку работодавців, ні з боку здобувачів, а навпаки є відмінним рішенням, коли бракує часу. Як ви могли вже зрозуміти, співбесіда по Skype вимагає особливої підготовки спеціаліста. З одного боку, така зустріч спростовується, бо проводиться в зручних умовах. З іншого, викликає певні незручності, яких не існує при індивідуальних зустрічах. Сьогодні ми спробуємо вияснити як найпростіше впоратись з цим завданням спеціалісту і що для цього потрібно?
Нередко, определенные вопросы способны вызывать самый настоящий шок и кандидатов, однако, сне стоит их воспринимать, как вторжение в личную жизнь.
Структура группового собеседования рассчитана на те вакансии, которые предполагают максимально социальную работу, часто встречающуюся в сфере продаж, и оказания услуг по поддержке.
Вместе с ответами на вопросы рекрутеров, соискатель имеет право и должен задать свои вопросы работодателю на собеседовании. Более того, представитель серьезного работодателя даже ждет вопросы от кандидата.
Однозначно, соискатель будет выглядеть более презентабельно, а его иностранный язык будет более «живым», если в нем будут эти английские фразы для собеседования.
Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.
Собеседование — один из самых важных этапов на пути к получению желаемой работы. Встреча с представителем компании — отличная возможность проявить себя, показать, что вы идеальный кандидат на место. Но даже незначительные ошибки могут привести к формированию неправильного мнения. Как разговаривать на собеседовании? Какие вопросы задавать, а что лучше не спрашивать?
Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.
Одним із важливих та вагомих питань для здобувача при пошуку компанії для роботи є заробітня плата. Будь-хто зі спеціалістів бажає підібрати найбільш оплачувану роботу. Але зверніть увагу, що саме ви домовляєтеся з работодавцем шодо вашої майбутньої заробітньої плати. Немає досвіду як це робити? Тоді ця стаття саме для вас.
Відмова работодавця після співбесіди - досить часте і розповсюджене явище. Виправдати це можна тим, що роботодавець намагається індивідуально під компанію та сферу діяльності підібрати того спеціаліста, який буде підходити найкраще. Отже, якщо ви знову отримуєте відмову від роботодавця, то значить існують певні вагомі причини, які заважають вам працевлаштуватися, а роботодавцю взяти саме вас на цю вакансію.