«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Будь-який керівник чи директор компанії бажає бачити кожного спеціаліста свого підпримства щасливим та натхненним на професійну діяльність. Ті керівники, хто має довгий досвід роботи, знає формулу щасливого спеціаліста та намагається користуватися нею кожного дня, щоб налагодити дружню робочу атмосферу компанії та зробити перебування кожного спеціаліста на робочому місці приємним. jobs.ua зі слів досвідчених роботодавців намагались дізнатися, хто такий та який це «щасливий спеціаліст в компанії».
Коли йдеться мова про активний пошук роботи, в хід йдуть всі зусилля здобувача. Він задіює свої ресурси та зусилля двадцять чотири години на добу. Але якщо ви являєтеся пасивним здобувачем і шукаєте роботу знаходячись працевлаштованими, то неможливо бути залученим в цю справу наповну. Пасивний пошук роботи. Який він та як його проводити таємно від керівника?
У світі існує два типи працівників. Й, у той момент, коли одним з них краще будувати професійну кар’єру, залишаючись з одним роботодавцем, інші спрямовані на регулярний пошук «кращого».
Процес відбору робочого персоналу важливе але досить індивідуальне питання, яке залежить в більшості від потреб компанії та работодавця. Тимпаче, результати будь-якої співбесіди залежать й від здобувача. Саме він має змогу покорити серце роботодавця завдяки своїм професійним та комунікативним здібностям. Але є окремі типи здобувачів, яких роботодавці уникають. Читайте статтю далі, щоб дізнатися, хто вони такі та чому їх не можна брати на роботу.
Територіально більшість заяв було подано на вступ до закладів Києву та Львову
Зміна міста роботи - завжди гостре питання для будь-якого спеціаліста, бо пов’язане з налаштуванням нових зв’яків та пошуком місць роботи. Існує така думка, що часта зміна місця роботи не на користь спеціаліста, як і робота все життя на одному місці. Доцільним є питання з яким інтервалом або як часто спеціаліст має змогу змімнювати місце працевлаштування?
За словами прем’єр-міністра, це не межа для підвищення, й вже за два роки мінімальний показник середньо заробітної платні може знаходитися на рівні 620 доларів США. Згідно з існуючим зараз курсом
Найчастіше, навіть такі освічені шукачі, як випускники медичних навчальних закладів чи медперсонал із досвідом, просто не знають де та як знайти роботу в медицині.
Більшість кандидатів не має відповіді на таке запитання, й відчувають себе не впевнено, завідома моделюючи й власне фіаско на інтерв’ю.