«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Стримінгові платформи Netflix, Apple TV+ та Hulu продовжують розповідати історії становлення відомих компаній у форматі документального кіно та мінісеріалів.
Уявимо ситуацію – ви надіслали резюме кільком компаніям, пройшли співбесіди. Минає трохи часу, у відповідь вам надходить декілька пропозицій. Зрозуміло, що ви оберете найкращий варіант для себе, а решту пропозицій проігноруєте. Але чи варто ігнорувати «дзвінок ввічливості»? Можливо, краще перестрахуватися на майбутнє і коректно відмовитися від роботи?
На жаль, аб’юз – дуже поширене явище в нашому суспільстві. І, що найприкріше, людина може бути аб’юзером, навіть не усвідомлюючи цього. То як помітити в собі аб’юзивного колегу і, що важливо, як працювати над викоріненням цієї руйнівної поведінки?
Ви коли-небудь замислювалися над цим питанням? Якщо ні, портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, чому так відбувається.
На співбесіді фінансове питання для обговорення №1, хоча насправді його й ставлять в кінці зустрічі.
Коли новачки тільки підступають до сфери ІТ, цілком природньо, що у них виникає ряд питань, пов’язаних з програмуванням. «Яку мову програму вивчати першою?», «Чи вистачить мені однієї мови програмування?», «Яка мова найлегша і з чого, власне, розпочати?» Звичайно, для старту кар’єри розробника вистачить і однієї мови, але не все так просто.
Тож які нагальні віяння та зміни перебувають в креативній сфері наразі?
Питання, де попрацювати в Києві, якщо немає світла, стає дуже актуальним для багатьох жителів столиці. Портал з працевлаштування та пошуку роботи Jobs.ua підготував для вас добірку коворкінгів у Києві.
Поєднувати дві роботи стає дедалі більшою необхідністю в наш час. І штовхає українців на цей крок розуміння того, що на одну зарплату не прожити. Але як давати раду напруженим будням, щоб не втратити за роботою самого себе?
Знати й правильно застосовувати основи тайм менеджменту дають змогу спеціалісту: дотримуватись work-life-balance, розподіляти пріоритети в роботі, підвищити власну продуктивність.