«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Самоналаштування – важливий аспект «моральної складової» людини, що йде до мети
Наявність певних переживань під час окремих ситуацій – показник того, що ви робите важливу справу, яка матиме подальший вплив на ваше життя.
На шляху до успіху і світової популярності іноді доводиться підніматися з самих низів, адже не всім пощастило народитися у вищому середовищі. Багато голлівудських кінозірок розпочинали з низькооплачуваних робіт, перш ніж потрапити в Голлівуд і прославитися.
Звичайні віруси вражають людські організми. Коронавірус виявився набагато небезпечнішим – він «вбиває» цілі сектори економіки. Карантинні обмеження змусили підприємців встати на шлях виживання, переживаючи падіння попиту і балансуючи на межі банкрутства.
Створення привабливої вакансії – не таке вже й просте заняття, як може видатися на перший погляд. Не кожен фахівець зможе впоратися з цим завданням. Щоб створити цікаву вакансію, потрібен не лише аналітичний підхід, а й творчий.
Протидіяти небажанню узятися за те, що потрібно зробити - можна, й це доволі просто, якщо, звичайно, людина бажає позбутися прокрастинації
Уявіть привабливу пропозицію – ви працюєте в своє задоволення, і при цьому ще й подорожуєте. Якщо це ваша нинішня реальність, вас сміливо можна величати інтернет-кочівником.
Безперечно, кожен має право на більш оплачувану чи комфортну роботу, яка б відповідала нашим здібностям і матеріальним запитам. Але чи потрібно при цьому втаємничувати свої плани від власного керівництва?
Найпростіший спосіб перевірити професійні навички претендента на посаду – запропонувати йому тестове завдання. Але іноді роботодавці хитрують, пропонуючи складні тестові завдання. Кандидат старанно його виконує, марнуючи свій час… а роботодавець після виконаної роботи зникає з радарів. То як виявити, чи є підводне каміння в тестових завданнях, які вам можуть запропонувати на співбесіді?
Здебільше, люди розпочинають ранок в стилі «як доведеться», де головною метою є не спізнитися на роботу