«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Українці вже за два роки мають змогу отримувати суттєво більші заробітні платні.
Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.
Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.
Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок...
Уявити собі спокійну роботу без зауважень і критики з боку керівництва майже неможливо. Робота та швидкість її виконання залежить від співпрацевників та багатьох інших обставин, не завжди приємних. Якщо зжауваження суттєві і сказані в доброзичливій формі, то вони спримаються досить спокійно, а ось якщо форма трошки грубіша - сприйняття буде залежити лише від характеру людини. І все ж таки, будь-який спеціаліст повинен вміти правильно сприймати зауваження керівника, а керівник повинен вчитися коректно робити зауваження.
Ви - кар’єрист і вирішили всіма шляхами досягати підвищення в роботі. Найскладніше всього почати з чогось, бо бути найкращим серед своїх колег вимагає великої кількості знань, навичок та умінь. Для того, щоб досягти підвищення в роботі, необхідно виробити певну стратегію та визначити етапи досягнення вашої мети. Давайте спробуємо визначитись, від чого залежить персональний успіх спеціалістів, що допомагає їм отримати від работодавця схвалення на кар’єрний ріст.
Просить о повышении зарплаты большинству сотрудников неловко. Такова уж наша ментальность – денежные вопросы принято обходить стороной. Доходит до абсурда – некоторым проще сменить работу, чем открыто заявить начальству о недостаточной сумме заработка. Разбираемся, как просить повышения зарплаты так, чтобы получить нужный результат.
Даже любимая работа может спровоцировать стресс. Концентрация напряжённых моментов часто становится причиной хронической усталости. А она негативно отражается на физическом и эмоциональном состоянии. Стрессовые ситуации провоцируют бессонницу, нарушение внимания, снижение умственной активности, эмоциональную нестабильность, депрессии. Как сделать работу менее нервной, но более эффективной? Какие существуют методы борьбы со стрессом? Об этом и многом другом читайте далее.
Работа работой, а отдых никто не отменял. Не зря трудовым законодательством предусмотрен отпуск. В этот прекрасный свободный от работы период можно набраться сил, зарядиться оптимизмом и энергией на год вперёд. Однако не всегда он идёт на пользу, оставляет после себя приятные воспоминания. Почему?
Матеріальне заохочення - невід’ємна частина стимуляціі робітників на ефективну та кращу роботу. Ріст заробітньої плати гарантує фінансову стабільність та розвиток компанії в майбутньому. Будь-якій спеціаліст сподівається, що його заробіьтня плата буде тільки збільшуватись. Це відповідно означає, що ви знаходитесь на своєму місці в компанії, виконуєте свою необхідну роль. Але коли вам навпаки давно не підвищували зарплату на відміну від ваших колег, то це може значити зовсім протилежне.