«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Цікаво й те, що ці виплати не є прямою допомогою від країни. Виплати складаються зі страхових виплат, які відчисляються з заробітних плат усіх офіційно працевлаштованих українців.
Зміна місця роботи для будь-якого спеціаліста - хвилююча але приємна подія, яка пророкує зміну локації, колективу, обов’язків, заробітньої плати. Саме тому спеціаліст бажає якомога швидше стати повноцінною частиною та влитися в новий колектив. Але не всім робітникам під силу зробити це швидко та легко. Все залежить від комунікативних навичок та зовнішніх обставин, які очіткують робітника на новому місці роботи.
За словами прем’єр-міністра, це не межа для підвищення, й вже за два роки мінімальний показник середньо заробітної платні може знаходитися на рівні 620 доларів США. Згідно з існуючим зараз курсом
Рабочий процес - досить складна та непередбачувана справа для всього колективу. Справа у тому, що працюючи, кожен член колективу зіткається з великою кількістю задач, які необхідно вирішувати в повсякденному житті. Не завжди у спеціалістів є можливість та ідеї для їх реалізації. Тому для них це стає справжньою проблемою, яка може викликати серйозні непорозуміння та конфліктні ситуації. З подібної ситуації є два способи рішення: пошук можливих шляхів рішення, скарги директору. Саме про друге і хотілось би поговорити в цій статті, бо мало хто вміє правильно скаржитись керівництву.
Що краще – робота в офісі чи вдома? Це вічне питання завжди викликає безліч суперечностей. Кожен в змозі доводити свою правоту, мати вагомі докази та факти, проте однозначної відповіді не існує. Адже мінуси для одного – це жирні плюси для іншого. Стабільність в усьому чи щоденна інтрига? Спробуємо розібратися, що ж краще.
Уміння працювати в команді робить вас цінним співробітником. Саме цей фактор є рушійною силою в досягненні успіху колективу, відділу, компанії. Розумний керівник знає це, тому однією з головних вимог до кожного кандидата сьогодні є саме ця навичка. Звичайно, якщо ви письменник чи сторож, то навряд чи вона знадобиться, але у більшості професій залишається ключовою.
Поофесійні досягнення - головний показник успіху спеціаліста. Саме цей показник цікавить більшість роботодавців в резюме та на співбесіді. Але не у всіх спеціалістів існують успіхи в професійній діяльності. До того ж, де-які спеціальності не враховують кар’єрного росту, тому підпорядкувати свої професійні досягнення досить складно. Що в такому випадку робити спеціалісту?
Не стоит уклоняться от решения этого вопроса. Для того, чтобы победить в этой схватке, необходимо понимать, что происходит и как нивелировать негативное действие этого явления.
Процесс наведения порядка на рабочем столе, может оказаться сложным, если до этого человек ни разу не задумывался над тем, как вообще должен выглядеть подобный порядок.
Конечно, главное в этом вопросе, это внутреннее спокойствие и уверенность в том, что вы собираетесь поведать собравшимся слушателям.