«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Вже давно доведено: люди, які рано встають, встигають більше, працюють продуктивніше і відчувають себе краще. Але не достатньо просто прокинутися рано – важливо виконати ряд корисних дій.
Опитування, що були проведені серед роботодавців та українців, що працюють, демонструють дещо сумну картину
Доведено, що чим частіше й довго триваліше люди відчувають стрес, тим важче їм впоратися із повсякденними завданнями та робочими вимогами
Гарне самопочуття робітника на робочому місці - запорука його ефективної роботи та позитивного мікроклімату для всіх членів колективу. В реальності, спеціалісту доводиться щодня стикатися з купою проблем на робочому місці, вирішуючи поточні завдання та відносини. Насправді залишатися в гарному настрої на робочому місці так само важливо, як й у повсякденному житті.
Cучасним робітникам, що змушені працювати у певних умовах загальних просторів та вимог багатозадачності, слід придивитися до свого здоров’я
Часто, запущений стан такої хворобливої втоми спричиняє справжню депресію, що призводить до великих проблем із здоров'ям людини
Як би там не складалося, але нічна праця – ще те випробування
Будь-який спеціаліст мріє про улюблену роботу, до якої лежить серце і подумки, на яку хочеться бігти з ранку і засиджуватись допіздна. Але й це бажання може зіграти з вами злий жарт, якщо така любов до вашої роботи переросте в трудоголізм. Дуже важливо бачити цю грань і вчасно зупинятися у своїх поривах працьовитості.
Хворобливий трудоголізм і справді негативно відображається на загальному почутті спеціаліста, на його здоров’ї, часто на особистому житті. Проблема в тому, що не кожний спеціаліст може самостійно це помітити та навчитися розподіляти час роботи та відпочинку.
Все ближе приближается время отпуска, а это значит, что пора планировать свой отдых и писать заявление. Не так сложно уйти в долгожданный отпуск, как оставить всю свою работу на кого-либо и не вспоминать о работе на этот период. Психологи выяснили, что полноценно качественно отдохнуть получается у половины отдыхающих. Вторая же половина не чувствует себя полноценно отдохнувшими по причине того, что даже на отдыхе им приходилось думать о работе или обращаться к работе, а некоторым и вовсе работать в отдельные дни. Сегодня поговорим о работе в отпуск: за или против.