«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Під час війни непросто шукати роботу, а дівчатам і жінкам – й поготів. Так, справа тут досить часто саме в статі, як би це дискримінаційно не звучало. Розглянемо, які рекомендації для жінок та дівчат тут можуть бути.
Процес найму в кожній компанії проходить по-різному, проте жодне не відбувається без першої телефонної розмови. Це перший крок етапу працевлаштування спеціаліста в компанію.
Дистанційна освіта є найбільш гнучкою та зручною для багатьох, хто бажає отримати знання в наш непростий кризовий час.
В процесі пошуку роботи постає чимало болючих питань, і одне з них – це коли рекрутери мовчать після співбесіди. Пропонуємо вам з’ясувати, які дієві поради стануть у нагоді в такій ситуації.
За офіційною статистикою в Україні станом на 01.01.2020 рік кількість осіб з інвалідністю склали 2,7 мільйона. Підібрали корисні поради, які можуть знадобитися всім людям з інвалідністю для працевлаштування.
Як скласти професійне портфоліо, щоб його вміст сподобався роботодавцю? Ось вам добірка загальних порад, як досягти цієї мети.
Перше правило, яке необхідно запам’ятати кожному здобувачу при відвідуванні співбесіди: питання, що задаються роботодавцем повинні стосуватись ваших здібностей і здатностей виконувати зазначені у вакансії умови роботи.
Нещодавно портал з працевлаштування Jobs.ua пропонував з’ясувати, як швидко адаптуватися до нової роботи, якщо ви деякий час не працювали. А зараз давайте з’ясуємо, чи варто звертатися до роботодавця першим і проявляти ініціативу.
Уявимо ситуацію – ви надіслали резюме кільком компаніям, пройшли співбесіди. Минає трохи часу, у відповідь вам надходить декілька пропозицій. Зрозуміло, що ви оберете найкращий варіант для себе, а решту пропозицій проігноруєте. Але чи варто ігнорувати «дзвінок ввічливості»? Можливо, краще перестрахуватися на майбутнє і коректно відмовитися від роботи?