«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе результат у майбутньому.
Наша сьогоднішня стаття допоможе вам визначити табу, чого не повинно бути в резюме. Обов’язково скористайтесь порадами при складанні власного.
У цій статті ми познайомимо вас із п’ятіркою найнетиповіших запитань на співбесіді, до яких рекомендуємо бути готовими. Матеріал буде корисним, як здобувачу, який збирається на інтерв’ю, так і тим, хто проводить співбесіди.
В цій статті ви знайдете відповіді на такі часті запити здобувачів: «Як підібрати вакансію для себе», «Як зрозуміти, яка вакансія мені потрібна», «Як зрозуміти, чи підходить ця вакансія саме мені», «На що орієнтуватисяобираючи місце роботи». Це про вас? Тоді читайте статтю до кінця.
Рекомендації при підготовці до співбесіди.
Розглянемо важливість зовнішнього вигляду та професійності під час дистанційних співбесід.
Бажання кожного здобувача - швидко знайти бажану роботу та отримати омріяну пропозицію працевлаштування. Проте існують певні причини за якими відмовитись від пропозиції роботи слід прямо зараз.
Під час війни непросто шукати роботу, а дівчатам і жінкам – й поготів. Так, справа тут досить часто саме в статі, як би це дискримінаційно не звучало. Розглянемо, які рекомендації для жінок та дівчат тут можуть бути.
Процес найму в кожній компанії проходить по-різному, проте жодне не відбувається без першої телефонної розмови. Це перший крок етапу працевлаштування спеціаліста в компанію.