RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Советы соискателю

Публикации "Советы соискателю"

Страница 3 из 16

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Нетворкінг: як шукати роботу в соцмережах

  15 февраля 2022 626

  Cоцмережі дають багато простору для пошуку роботи. За умови, якщо правильно їх використовувати. Тому давайте поговоримо у цій статті про те, як заводити знайомства з потрібними людьми, як шукати роботу в соцмережах і як плекати у соцмережах свою професійну репутацію.

 • Стратегії пошуку роботи

  4 февраля 2022 1516

  Пошук роботи для багатьох кандидатів уявляється радше безсистемним процесом, який не потребує чіткого планування, контролю, гнучкості та швидкої адаптації. Але чи можна такий підхід назвати найоптимальнішим? Навряд чи. До пошуку роботи можна ставитися по-різному, і в цій статті ми пропонуємо до вашої уваги різні стратегії пошуку роботи. Що обирати, у кінцевому підсумку вирішувати тільки вам.

 • Як дізнатися більше про компанію та потенційного роботодавця

  18 января 2022 537

  В цій статті з’ясуємо, як знаходити потрібну інформацію та відгуки про компанію, яка зацікавила вас у якості роботодавця.

 • Не повністю відповідаєте вимогам до кандидата? Чи подаватися на вакансію?

  11 января 2022 837

  Ви дізналися про досить привабливу для себе вакансію, але змушені констатувати, що повністю усім її вимогам не відповідаєте. Що ж тоді робити, як вчинити оптимально? Давайте розкладемо цю ситуацію по поличкам і з’ясуємо, що тут можна зробити, щоб не втратити чудову нагоду.

 • Помилки випускників при пошуку роботи

  4 января 2022 460

  Ми зібрали для вас помилки випускників при пошуку роботи, яких можна уникнути, якщо правильно підійти до усіх моментів, пов’язаних з першим працевлаштуванням.

 • Як не опустити руки після сотні резюме без відповіді

  25 декабря 2021 339

  Чи можна знайти якесь раціональне зерно у численних відмовах? Як не допустити емоційного вигорання навіть після сотні відмов, натомість використати кризу в професійній сфері з вигодою для себе? Читайте в статті.

 • Поради, які допоможуть завести потрібні професійні зв'язки

  28 сентября 2021 470

  Найпоширеніша причина, по якій не вдається завести потрібні зв'язки – проблема комунікації. Тож давайте розглянемо поради, які допоможуть завести корисні професійні зв’язки.

 • Що шукають соцмережах роботодавці

  11 июля 2021 338

  Українські компанії перш ніж приймати на роботу нового співробітника, вивчають його соцмережі, і часто відмовляють, якщо знаходять компромат.

 • Як не зіпсувати презентацію себе, як фахівця

  11 июня 2021 437

  Не кожному з людей, одразу вдається легко та цікаво зуміти презентувати власну особу та здібності

 • Чи потрібна вам перекваліфікація

  8 июня 2021 515

  Що робити, коли бажання на такі зміни є, а наважитися важко?


← CtrlCtrl →
3 из 16

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх