RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Советы соискателю

Публикации "Советы соискателю"

Страница 7 из 16

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Якщо шукаєте роботу за спеціальністю, а без досвіду не беруть

  29 февраля 2020 763

  Сьогодні багато хто з нас дуже часто потребує розумної поради, правильного рішення, звертаючись до близьких чи до фахівців. Розглянемо два питання від спеціалістів щодо працевлаштування.

 • "Перекваліфікацією по ейджизму": Україна бореться з "віковою" дискримінацією

  12 февраля 2020 435

  Перші кроки проекту – надання інформаційної допомоги та допомоги отримання сучасних знань тим кандидатам, що мають певні базові знання з економіки або бухгалтерської справи

 • Як обговорювати питання зарплати на співбесіді

  5 февраля 2020 593

  Ви знайшли вакансію про яку довго мріяли й готові будь на що, аби отримати цю роботу. Бачите мету, вірите в себе, перешкод не помічаєте. Вдосконалюєте резюме, проходите численні тури співбесід, виконуєте тестові завдання. Ніби до всього готові. А от і ні. До відстоювання своїх зарплатних побажань не кожен готовий.

 • Коли треба звільнитися з роботи?

  29 января 2020 501

  Вам ненависна ваша робота, але не поспішаєте звільнятися. Гідної пропозиції ще немає, і ви не хочете залишитися ні з чим. Але бувають такі ситуації, коли краще йти відразу, не вагаючись.

 • Де бажають працювати українці

  23 января 2020 413

  Опитування виявили, що для 40% респондентів дуже важливо наскільки близько до місця їх мешкання розташована робота.

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!

  21 января 2020 403

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Звички, як корисні навички

  13 января 2020 815

  Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини

 • У телефонному режимі

  11 января 2020 948

  Якщо театр починається з вішалки, то будь-яка організація чи фірма починаються з телефону. Він, немов, нервова система організму будь-якого підприємства. Адже ефективності можна досягти лише в тому випадку, якщо на належному рівні буде працювати телефон. Але, чи вміємо ми правильно говорити по телефону?

 • Новий рік та премії: як отримати гроші "під ялинку"

  20 декабря 2019 365

  До речі, фахівці з соціальних відносин та корпоративного керування людськими ресурсами вважають, що премії, принаймні в кінці року, дуже прогнозоване явище, котрого цілком можливо досягти, керуючись певними порадами

 • Поради новачку: як освоїтись на новому робочому місці

  10 декабря 2019 931

  Для того, щоб максимально швидко та безболісно адаптуватися, будуйте свій робочий процес згідно з нашими рекомендаціями


← CtrlCtrl →
7 из 16

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх