«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Віддалена робота вигідна з багатьох причин: не потрібно надто рано прокидатися, щоб встигнути добратися на роботу. Не потрібно також гаяти вранці час на збирання і гарячкове приготування сніданку. Але не все так просто з віддаленою роботою, як може видатися людям, які не працювали з власного дому.
Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.
На що саме, треба звернути увагу, щоб уникнути неприємностей та не згаяти свій час та фінанси
Ми живемо в світі, в якому рейтинги Forbes штурмують малолітні тіктокери, а на засідання ООН запрошують шістнадцятилітню школярку. Чи є шанс досягти успіху і реалізувати себе в кар’єрі у тих людей, яким далеко за тридцять, а то й за сорок років, і коли половина життя вже, здається, прожита?
Аналіз досліджень Міністерства соціальної політики України говорить про те, що на той час, майже половина (45%) українців, які досягли віку 60-років, отримувати пенсій не будуть взагалі
Поки триває черговий локдаун, а шкарпетки так само складно придбати, як джинси за радянських часів, ви маєте чудову нагоду збавити зимові вечори за переглядом одного з найуспішніших американських ситкомів за всю історію телебачення.
Яким би ви не були професіоналом своєї справи, але онлайн-сервіси та додатки значно допоможуть покращити стиль та заодно перевірять граматику ваших текстів. А також пунктуацію та орфографію.
Jobs.ua розповідає, чому квантові технології настільки безпечні, і на які сфери життя найперше вплинуть квантові комп’ютери.
Здебільше, люди розпочинають ранок в стилі «як доведеться», де головною метою є не спізнитися на роботу
Працювати продуктивно – означає працювати з розумом, а не витрачати на роботу безмежну кількість часу. Тому популярне гасло WORK HARD («працюй важко») краще відкинути в сторону, і натомість обрати інше – WORK SMART («працюй розумно»).