«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Девід Гребер, американський антрополог та анархіст, за декілька років до своєї смерті встиг написати і видати книгу з досить цікавою назвою «Bullshit Jobs: A Theory». В своїй книзі він намагався розібратися з феноменом так званої безглуздої роботи. Пропонуємо і вам поміркувати на цю тему.
Розглянемо разом із Jobs.ua найпоширеніші звички, які ведуть до хронічної втоми.
Безперечно, цей стан відомий всім, особливо наприкінці робочого дня: ви дивитеся в монітор, безцільно перечитуєте абзац тексту і не можете зрозуміти, про що там йдеться. У таких випадках кажуть – голова «не варить». Тож давайте з’ясуємо, як запобігати втомі мозку.
Якщо ви працюєте у сфері управління персоналом, а на дозвіллі любите переглядати серіали, портал Jobs.ua підготував для вас добірку найцікавіших серіалів, які можуть дечому навчити.
Ми проводимо з ґаджетами багато часу, тому питання цифрової детоксикації є вкрай актуальним.
Звичними хобі нікого не здивуєш. А от нестандартними – запросто. І найперше, ви можете здивувати самі себе, опановуючи на дозвіллі нове незвичне заняття. Хтозна – можливо, ваше хобі з часом перетвориться на щось грандіозніше?
Людям, які по роботі змушені багато часу проводити в інтернеті – зокрема, в соцмережах – доводиться стикатися з незрозумілими проявами ненависті та ворожості з боку інших користувачів всесвітньої павутини. Але чому так відбувається? І як цьому протидіяти?
В цій статті поговоримо про те, як прокачувати свій мозок в звичайних буденних ситуаціях, не застосовуючи якісь хитромудрі практики чи ноотропні препарати.
Як відомо, багатство – це спосіб мислення, а вже потім – розмір банківського рахунку, нерухомість та елітні автомобілі. І аж ніяк не навпаки, бо людина без відповідного мислення швиденько «промотає» будь-які статки. Тож давайте поміркуємо над тим, як розвивати підприємливість у власних дітей.
Часто батьки у прагненні дати дітям все необхідне захоплюються цим бажанням і привчають дитину до розкоші. Але чи дійсно це настільки необхідно – з дитинства привчати до безмежного достатку та вседозволеності? Чи краще прищеплювати інші цінності, щоб дитина дорослішала з почуттям відповідальності та розумінням того, що працювати – це не ганьба і не сором?