«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Головне завдання роботодавця, який займається пошуком кандидата на вакансію - підібрати відповідного вимогам спеціаліста. Цілком зрозуміло, що при цьому роботодавець намагаєть вибрати найкрощого претендента на цю посаду за наявними уміннями та навичками. Кожен роботодавець має свій перелік вимог до спеціалістів. Він сам може вирішувати, яким здобувачам краще відмовити в вакансії по результатам співбесіди. Саме вони сформували наступний перелік ненадійних спеціалістів, про яких піде мова в цій статті, і не рекомендують брати їх в підлеглі.
Багато хто з пошуковців вважають, що найскладніше всього скласти ефективне резюме, щоб воно сподобалось роботодавцю, зацікавило його та вплинуло на рішення запросити спеціаліста на співбесіду. Але кожний роботодавець може оскаржити це рішення, бо, насправді, створити ефективну вакансію - вміння, яке вимагає не меньших зусиль та здібностей.
Звичайно, на двері покажуть тим, хто буде спійманий на брехні або надає приводи сумніватися у тому, що він розповідає
Будь-який керівник чи директор компанії бажає бачити кожного спеціаліста свого підпримства щасливим та натхненним на професійну діяльність. Ті керівники, хто має довгий досвід роботи, знає формулу щасливого спеціаліста та намагається користуватися нею кожного дня, щоб налагодити дружню робочу атмосферу компанії та зробити перебування кожного спеціаліста на робочому місці приємним. jobs.ua зі слів досвідчених роботодавців намагались дізнатися, хто такий та який це «щасливий спеціаліст в компанії».
У світі існує два типи працівників. Й, у той момент, коли одним з них краще будувати професійну кар’єру, залишаючись з одним роботодавцем, інші спрямовані на регулярний пошук «кращого».
Процес відбору робочого персоналу важливе але досить індивідуальне питання, яке залежить в більшості від потреб компанії та работодавця. Тимпаче, результати будь-якої співбесіди залежать й від здобувача. Саме він має змогу покорити серце роботодавця завдяки своїм професійним та комунікативним здібностям. Але є окремі типи здобувачів, яких роботодавці уникають. Читайте статтю далі, щоб дізнатися, хто вони такі та чому їх не можна брати на роботу.
Міністерство освіти і науки пропонує календарний план щодо виконання тих положень про зміну оплати вчительської праці, що містить в собі закон «Про освіту».
Дана статистика була складена по всіх регіонах країни, за винятком зони відчуження навколо ЧАЕС то тимчасово окупованих територій Донецької й Луганської областей та півострова Крим.
Ви розпочали пошуки здобувачів на вакантне місце або взяли на роботу стажера, але не знаєте чи хороший це працівник. Це ви зможете дізнатися або на співбесіді, або на випробувальному терміні по тому, на скільки кваліфіковано спеціаліст буде виконувати свою роботу. Але психологи також наголошують й на тому, що впізнати хорошого працівника можна й по тому, що він каже у щоденному спілкуванні та виконуючи ту чи іншу роботу. Ця стаття допоможе вам розпізнати гарного робітника для спільної співпраці.
Сама по себе, нематериальная мотивация предполагает создание определенных внутренних мотивов у персонала, которые напрямую не связаны с материальным вознаграждением, но стимулируют последних к более эффективной работе