«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Результативність співбесіди на пряму залежить від схильності обох сторін та позитивному перебігу спілкування між ними. Здобувач і сам може відчути чи з’вявився цей зв’язок між ним та роботодавцем. Зробити це можна, будучи активними, зацікавленими, а для цього задавати влучні та правильні питання на співбесіді. І ставлячи питання роботодавцю чи HR-менеджеру, треба також мати почуття такту, бо можете розчарувати його. Якщо ви за собою помітили, що у нестандартних ситуаціях ви можете ставити безглузді питання, то, можливо, для вас стане виходом й справді ні про що не питати.
Для багатьох українців прихід нового року знаменується з новими змінами у житті й на робочому місці. Більш ніж половина спеціалістів очікують вагомих змін на роботі: підвищення по службових сходинках, підвищення заробітної плати, відкриття власної справи, працевлаштування в топових компаніях. Хочеться вірити, що кожний спеціаліст зможе здійснити свою мрію щодо покращення робочих умов. jobs.ua створили для вас практичні поради, які допоможуть вам у досягненні власних завдань та мрій на найближчий рік.
Пошук роботи для кожного спеціаліста дається по-різному. Для когось пошук роботи дається швидко та просто, для когось виникають певні труднощі, подолати які не завжди вистачає зусиль та часу. Тоді починають з’являтися міфи про пошук роботи, які часто формують труднощі та страхи. В цій статті jobs.ua вирішили спростувати найпопулярніші міфи про пошук роботи. Насправді, їх досить багато, але сьогодні тільки п’ять.
Робота – це немов романтичні стосунки. Спочатку ти йдеш на співбесіду, хвилюєшся, як на першому побаченні. Потім поступово звикаєш, пізніше – плануєш, досягаєш якихось цілей, а через деякий час експерти заявляють: її (роботу) потрібно кинути і знайти іншу, більш цікаву. Як бути?
Перший робочий день спеціаліста важливий як для нового робітника, так і для компанії, бо перша зустріч та спілкування формують перші враження. Тому окрім того, що роботодавець повинен підготувати робоче місце, необхідно спланувати діяльність робітника, а також не забути поговорити про важливі моменти співробітництва.
Коли ми погоджуємося на нову роботу, то перш за все думаємо про те, що доведеться робити або ким треба бути. Чи достатньо цього? Відповідь можна знайти у статті.
Звичайно з такою «святковістю» треба не перебільшувати та не починати святкувати занадто заздалегідь
Він був бідний, закомплексований і занадто сором’язливий, але несподівано досяг надзвичайного успіху, перетворивши свої слабкості в силу. Про перші два кроки Енді Уорхола до підкорення світу далі у статті.
Однією з основних завдань менеджера з персоналу - вчасне закриття вакансій компанії. Будь-якого роботодавця турбує лише одне питання в цьому випадку: «Як швидко робітник буде підібраний?» Коли у HR-спеціаліста є достатньо часу для цього, то підібраний кандидат не складає великих труднощів. Якщо часу обмаль, то менеджеру з персоналу доводиться діяти в екстрених умовах і доволі коротших термінах. Саме тому будь-який менеджер з персоналу повинен мати навички швидкого пошуку спеціалістів на відкриту вакансію, проведення вакансій в короткий термін та аналітичні навички, щоб аналізувати здобувачів та відбирати найбільш відповідного вакансії спеціаліста.
До речі, фахівці з соціальних відносин та корпоративного керування людськими ресурсами вважають, що премії, принаймні в кінці року, дуже прогнозоване явище, котрого цілком можливо досягти, керуючись певними порадами