«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Шановні читачі нашого порталу, як ви піднімаєте собі настрій в ці непрості дні? Адже усім нам, хто перебуває в тилу, розкисати не можна в жодному разі. Ворогу це тільки на руку. Враховуючи цю обставину, портал Jobs.ua підготував для вас першу частину добірки про сучасних українських коміків, виступи яких варто переглянути на вихідних.
Ваша робота вимагає постійної присутності смартфона під рукою, щоб записувати нотатки чи робити голосові замітки? А чи користуєтеся ви для цієї цілі звичайним месенджером від Фейсбука? Для швидкого створення голосових заміток чи текстових – месенджер підходить для цієї цілі прекрасно.
Не знаєте, як ефектно завершити свій виступ, заняття чи коротку навчальну бесіду з підлеглими? Jobs.ua пропонує з’ясувати, як навчитися завершувати розмову з людьми, щоб викликати у них симпатію та піднімати настрій.
Jobs.ua пропонує вашій увазі найцікавіші українські YouTube-канали, щоб відпочити на вихідних від роботи та зарядитися бадьорим настроєм в цей нелегкий час.
Портал з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua продовжує публікувати поради, як підтримувати себе в умовах війни. Адже психологічна стійкість – це не лише важлива передумова для підтримання власної психіки в стресових ситуаціях, а й важливий фактор задля збереження працездатності на високому рівні.
Портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас книги, які допоможуть впоратися з надмірними емоціями, втратою оптимізму та віри. Зверніть на них увагу, щоб мати сили в цей нелегкий час долати щоденний стрес.
Це питання доцільно розглянути з двох причин. По-перше, купувати книги і до війни було недешевим задоволенням, а зараз – тим більше. А от читати чудову літературу, маючи під рукою тільки телефон – можна запросто. І все, що для цього потрібно – це, власне, телефон і десять-двадцять хвилин перерви на робочому місці.
Всім нам буває складно зосередитися на робочих завданнях, особливо в цей непростий час. А щоб ухвалювати правильні рішення на роботі, щоб ефективно працювати – погодьтеся, потрібно залишатися при здоровому глузді. Але що робити, коли «підступає», особливо на робочому місці?
В цій статті поговоримо про фрази, які краще уникати в діловій комунікації, і на які вислови їх краще замінити