«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Вивчення англійської мови не можна сприймати, лише як приємний спосіб провести дозвілля, зазирайте в далеку перспективу - використовуйте знання мови на роботі при працевлаштуванні в міжнародні компанії та для підвищення рівня заробітної плати.
Мабуть, кожен українець бодай краєм вуха чув про чудову ініціативу – проєкт «Армія дронів». Про добру новину нещодавно повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, і вона полягає в наступному: вже зібрано 510 млн. гривень на «Армію дронів». І це все дуже добре, що гроші збираються настільки оперативно, і що проблема полягатиме надалі не так у фінансовій площині, як у вмінні швидко навчити велику кількість людей мистецтву керування «механічними пташками».
Робота в іноземних компаніях – це не лише про ваш професійний досвід. Багато важить вміння порозумітися з іншими за своєю ментальністю людьми. Адже, наймаючись в британську компанію, канадську чи, приміром, японську – а чому б і ні? – доведеться приймати інші правила гри. Наслідувати корпоративну культуру тієї чи іншої країни. То яка вона, ця корпоративна культура у різних країнах світу? Давайте з’ясуємо.
Функції HR під час війни змінили свою направленість, розширили відповідальність.
Шановні українки та українці, а чи давно ви бували на своїх дачах, давно зазирали на горища та антресолі, «в» і на яких може зберігатися чимало цікавих речей? А ви знаєте, що радянський танк з постаменту можна продати за пів мільйона доларів? Для чого, спитаєте ви? А як вам така ідея – назбирати на армію дронів для наших котиків із ЗСУ, не витративши й гривні зі свого гаманця? Адже дрони – це «очі» наших воїнів та смертоносні заряди, які несуть вибухівку до позицій ворога, перетворюючи росіян на «хороших росіян».
Через те, що прибрати стрес зі свого життя повністю ми не в змозі, необхідно шукати способи саморегуляції. Як це зроюити?
Кранчі – це перепрацювання на робочому місці. Причому тривалі, які продовжуються сесіями по декілька тижнів, а то й місяців. І ніби для компанії такий стан справ мав би бути до душі, адже людина, яка більше працює, виконує, за логікою, більше роботи. Але чи дійсно кранчі – це настільки добре? Пропонуємо в цій публікації обговорити це питання, а також торкнутися деяких моментів, що стосуються ефективного тайм-менеджменту.
І хоча в умовах війни повноцінний спокійний відпочинок вважається неможливим, не рекомендуємо повністю відмовлятися від відпустки.
Хтось скаже, що багатозадачність – це добре, і він постійно це практикує при написанні коду. Але наскільки вдалим є таке поєднання? Портал з пошуку роботи Jobs.ua має для вас відповідь на це питання.
Запрошуємо всіх роботодавців і здобувачів підготуватись до мовного Закону та перевірити мову оголошень.