«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Корпоративне спілкування грає визначальну роль в організації та налаштуванню зовнішніх та внутрішніх процесів компанії.
Від початку війни кожний мав шанс оцінити, як наявність та розвиненість soft-скілів допомагає спеціалісту справлятися у кризових ситуаціях.
Тож навчімося разом з Jobs.ua обходити пастки, не витрачаючи час та зусилля на дивні вакансії.
Продовжуємо тему, розпочату в першій статті. А саме – як людям з ОКР і біполярним синдромом (БАР) зберігати продуктивність в ці важкі часи.
Руслан Горовий – український журналіст, автор відомого проекту «Служба розшуку дітей», заслужений журналіст України, режисер короткометражного та документального кіно, поет і музикант, письменник.
Все частіше ловите себе на тому, що внутрішньо пручаєтеся від роботи, яку не хочеться робити? І ніби ваше власне раціо говорить про те, що цю роботу слід зробити сьогодні, зробити вже, але емоції так активно проти? Як відшукати натхнення та інші цінні ресурси для виконання нецікавих завдань?
Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, що являють собою ці доволі дискомфортні ментальні розлади – біполярний розлад (БАР, якщо скорочено) та ОКР, або обсесивно-компульсивний синдром, – і як пом’якшувати їхні симптоми самотужки, якщо захворювання не запущене.
18 липня Верховною Радою України був прийнятий новий законопроект №5161, що фактично вводить нову форму трудового договору - фриланс.
Jobs.ua зібрав для вас поради, які допоможуть вам фільтрувати роботодавців, які запрошують вас на співбесіду та до співпраці. Що допоможе при перших зустрічах та перших місяців роботи зрозуміти адекватність роботодавця та його наміри.
Ви всі, мабуть, чули про нещодавно прийнятий закон, який зобов’язує показувати базову версію сайту державною мовою. Звичайно, розкладки англомовна чи російськомовна теж будуть присутні на більшості веб-ресурсів – ми ж не наші північні «сусіди», щоб забороняти все, що йде врозріз «із лінією партії». Але поряд з тим багато російськомовних українців соромляться розмовляти українською. А чому соромляться? Бо вважають, що їхня українська – надто недосконала.