«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Якщо ви працюєте у сфері управління персоналом, а на дозвіллі любите переглядати серіали, портал Jobs.ua підготував для вас добірку найцікавіших серіалів, які можуть дечому навчити.
Ми проводимо з ґаджетами багато часу, тому питання цифрової детоксикації є вкрай актуальним.
Звичними хобі нікого не здивуєш. А от нестандартними – запросто. І найперше, ви можете здивувати самі себе, опановуючи на дозвіллі нове незвичне заняття. Хтозна – можливо, ваше хобі з часом перетвориться на щось грандіозніше?
Людям, які по роботі змушені багато часу проводити в інтернеті – зокрема, в соцмережах – доводиться стикатися з незрозумілими проявами ненависті та ворожості з боку інших користувачів всесвітньої павутини. Але чому так відбувається? І як цьому протидіяти?
В цій статті поговоримо про те, як прокачувати свій мозок в звичайних буденних ситуаціях, не застосовуючи якісь хитромудрі практики чи ноотропні препарати.
Як відомо, багатство – це спосіб мислення, а вже потім – розмір банківського рахунку, нерухомість та елітні автомобілі. І аж ніяк не навпаки, бо людина без відповідного мислення швиденько «промотає» будь-які статки. Тож давайте поміркуємо над тим, як розвивати підприємливість у власних дітей.
Часто батьки у прагненні дати дітям все необхідне захоплюються цим бажанням і привчають дитину до розкоші. Але чи дійсно це настільки необхідно – з дитинства привчати до безмежного достатку та вседозволеності? Чи краще прищеплювати інші цінності, щоб дитина дорослішала з почуттям відповідальності та розумінням того, що працювати – це не ганьба і не сором?
Всі ми чудово знаємо, що розпочати день з фізичної активності – це прекрасно, і це наповнює наше тіло і розум енергією. Але не всі можуть займатися по тим чи іншим причинам, та й не завжди хочеться одразу після ліжка присідати чи підтягуватися. Але як тоді бути продуктивним вранці, щоб «вловити» перші години після пробудження та ефективно попрацювати?
На превеликий жаль, в старінні приємного мало. Так, повністю припинити цей процес неможливо, але бути працездатним навіть в глибокій старості, зберігаючи при цьому ясний розум – цілком реально.
Нам часто бракує часу на навчання та саморозвиток. Здавалося б, це нескладно – приділити щодня по двадцять хвилин вдосконаленню англійської мови та фізичним вправам (як приклад), але в реальності все виявляється зовсім навпаки. Тож давайте в цій статті розглянемо «феномен незавершених справ», а також розберемося, що з усім цим робити.