«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.
Девід Гребер, американський антрополог та анархіст, за декілька років до своєї смерті встиг написати і видати книгу з досить цікавою назвою «Bullshit Jobs: A Theory». В своїй книзі він намагався розібратися з феноменом так званої безглуздої роботи. Пропонуємо і вам поміркувати на цю тему.
Розглянемо разом із Jobs.ua найпоширеніші звички, які ведуть до хронічної втоми.
Безперечно, цей стан відомий всім, особливо наприкінці робочого дня: ви дивитеся в монітор, безцільно перечитуєте абзац тексту і не можете зрозуміти, про що там йдеться. У таких випадках кажуть – голова «не варить». Тож давайте з’ясуємо, як запобігати втомі мозку.
Якщо ви працюєте у сфері управління персоналом, а на дозвіллі любите переглядати серіали, портал Jobs.ua підготував для вас добірку найцікавіших серіалів, які можуть дечому навчити.
Ми проводимо з ґаджетами багато часу, тому питання цифрової детоксикації є вкрай актуальним.
Звичними хобі нікого не здивуєш. А от нестандартними – запросто. І найперше, ви можете здивувати самі себе, опановуючи на дозвіллі нове незвичне заняття. Хтозна – можливо, ваше хобі з часом перетвориться на щось грандіозніше?
Людям, які по роботі змушені багато часу проводити в інтернеті – зокрема, в соцмережах – доводиться стикатися з незрозумілими проявами ненависті та ворожості з боку інших користувачів всесвітньої павутини. Але чому так відбувається? І як цьому протидіяти?
В цій статті поговоримо про те, як прокачувати свій мозок в звичайних буденних ситуаціях, не застосовуючи якісь хитромудрі практики чи ноотропні препарати.
Як відомо, багатство – це спосіб мислення, а вже потім – розмір банківського рахунку, нерухомість та елітні автомобілі. І аж ніяк не навпаки, бо людина без відповідного мислення швиденько «промотає» будь-які статки. Тож давайте поміркуємо над тим, як розвивати підприємливість у власних дітей.
Часто батьки у прагненні дати дітям все необхідне захоплюються цим бажанням і привчають дитину до розкоші. Але чи дійсно це настільки необхідно – з дитинства привчати до безмежного достатку та вседозволеності? Чи краще прищеплювати інші цінності, щоб дитина дорослішала з почуттям відповідальності та розумінням того, що працювати – це не ганьба і не сором?