«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.
Стурбовані роботодавці показниками стресу, перевантаженості працівників прагнуть покращити самопочуття співробітників, зекономити їх особистий час та навчити кожного співробітника цінити час.
Цікавий тренд намічається на фінському ринку праці. Фінські компанії всерйоз розглядають можливість переходу на нічний режим роботи, щоб заощаджувати на електроенергії. Кошти, зекономлені у такий спосіб, виявляться немалими навіть для невеликих компаній.
Яка кількість компаній продовжує працювати в Україні в умовах війни, які зарплати виплачують та які виклики повинні щодня долати власники компаній? Про ці та інші речі портал Jobs.ua дізнавався з американського дослідження, проведеного Американською торговельною палатою в Україні серед компаній-членів Палати.
Отримали нову роботу? Чудово. Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, які фрази краще не вживати в свій перший день у новому колективі.
Можливість віддаленої роботи після пандемії пристрасно обговорюється в різних країнах. Працівники здебільшого прагнуть до збереження гнучкості та мобільності, але окремі представники топ-менеджменту вважають, що потрібно повертатися в офіси. А як ставляться європейські країни до теми узаконення віддаленої роботи після пандемії?
Якщо ви так само вирішили перейти в спілкуванні на рідну мову, то наступні поради допоможуть вам, колегам по роботі, команді, бізнесу прокачати свої знання солов’їною.
Конфліктні ситуації потрібно вирішувати тут і зараз й керівники розуміють це краще за інших.
Jobs.ua підібрав для вас ефективні поради, як грамотно комунікувати з клієнтами з-за кордону під час війни, щоб зберегти стосунки.
Портал з працевлаштування Jobs.ua нагадує, що здаватися не потрібно за жодних обставин. Ми говоримо зараз про робочі ситуації. Одним з яскравих прикладів може слугувати випадок з американцем, якого взяли на роботу в Google… з 39 спроби. Розказуємо, як так сталося і які уроки можна видобути усім нам з цієї ситуації.
Ви всі, мабуть, чули про нещодавно прийнятий закон, який зобов’язує показувати базову версію сайту державною мовою. Звичайно, розкладки англомовна чи російськомовна теж будуть присутні на більшості веб-ресурсів – ми ж не наші північні «сусіди», щоб забороняти все, що йде врозріз «із лінією партії». Але поряд з тим багато російськомовних українців соромляться розмовляти українською. А чому соромляться? Бо вважають, що їхня українська – надто недосконала.